Prekių katalogas

Kirpyklų kėdės ir krėslai

 • Kirpyklos krėslas CROSS BLACK, juodos sp.
  Kodas: HR111CROSSb-kopija-1

  Išparduodame iš EKSPOZICIJOS!    

  12900
  16300 Sutaupykite 3400
  Kirpyklos kėdė ZOE
  Kodas: zoe

  Galimas spalvų pasirinkimas

  61913
  Kirpyklos kėdė TULIP
  Kodas: tulip

  Galimas spalvų pasirinkimas

  82474
  Kirpyklos kėdė TOLEDO
  Kodas: toledo

  Galimas spalvų pasirinkimas 

  44025
  Kirpyklos kėdė ZOFIA
  Kodas: zofia

  Galimas spalvų pasirinkimas

  93509
  Kirpyklos kėdė TINA
  Kodas: tina

  Galimas spalvų pasirinkimas

  40656
  Kirpyklos kėdė THOMAS
  Kodas: thomas

  Galimas spalvų pasirinkimas

  85726
  Kirpyklos kėdė PARTNER
  Kodas: partner

  Galimas spalvų pasirinkimas

  50646
  Kirpyklos kėdė ROYAL
  Kodas: royal

  Galimas spalvų pasirinkimas

  110468
  Kirpyklos kėdė REFLECTION
  Kodas: reflection

  Galimas spalvų pasirinkimas

  73297
  Kirpyklos kėdė OBSESSION
  Kodas: obsession

  Galimas spalvų pasirinkimas 

  90837
  Kirpyklos kėdė PIK
  Kodas: pik

  Galimas spalvų pasirinkimas

  32873
 • Renkantis kirpyklos kėdes rekomenduojama atsižvelgti į keletą svarbių kriterijų: gaminio medžiagos, dizainas, patogumas, kainos ir kokybės santykį.

  Dauguma kokybiškų ir patvarių kirpyklos kėdžių pagamintos iš EKO arba PVC odos. Tai reiškia, kad tai nėra natūrali oda, kas suteikia galimybę lengviau prižiūrėti baldą, kadangi nenatūralios odos baldams nereikalinga speciali priežiūra – valymas, užtenka naudoti natūralaus arba mikro pluošto rankšluostį/servetėlę, o baldus valyti vandeniu ir paprastu muilu. Natūralios odos kirpyklos kėdės ir kiti baldai yra lengviau pažeidžiami, jiems skiriami specialūs valikliai ir t.t., tačiau pagrindinis jų pranašumas – minkštesnis ir malonesnis paviršius.

  Renkantis kirpyklos kėdes taip pat rekomenduojama įvertinti kėdžių ir kitų baldų aukščio atitikimą, baldo aukščio ir kitų dalių reguliavimą. Apgalvokite koks kėdės aukštis jums patogiausias dirbant, ar būtina, kad kėdės atlošas atsilenktų ir t.t.

  Kėdės kirpykloms turi būti pritaikytos prie salono dizaino. Tai tas baldas, kuris bus visada naudojamas kirpykloje, todėl rekomenduojama, kad kėdės būtų akcentinis – išskirtinis baldas salone. Taip pat kkokybiškos kirpyklų kėdės turi būti – patogios ir suteikti komfortą klientui sėdėti ne vieną valandą.

  Kėdės kirpykloms kaina priklauso nuo gamyboje naudojamų medžiagų, įrengtų mechanizmų. Dažniausiai brangesnės yra tos kėdės, kurios pagamintos su atlošo, aukščio, kojų atramos reguliavimu, kurių gamyboje naudojamos natūralios medžiagos, kėdės su elektroniniais mechanizmais ir papildomais funkcionalumais.

  Vienas didžiausių galimybių išsirinkti norimą baldą rinktis – kėdės kirpykloms internetu. Internete galima pamatyti daugybę modelių nuotraukų ir vaizdinės medžiagos prezentacijų. Taip pat, sužinoti papildomos informacijos apie gamintojus, perskaityti atsiliepimus jau įsigijusių, Jus dominančius baldus, klientų.

  Kokybiškų, ilgaamžių ir patvarių ir patikimų gamintojų kirpyklos kėdžių asortimentą galite rasti www.groziui.lt, Beautyfor parduotuvėse ir ekspozicijoje.

  Skaityti daugiau