„Beautyfor“ kompanija tapo auksiniu viduriukų šimtams tūkstančių klientų visame pasaulyje. „Beautyfor“ suteikė klientams jausmus, kuriuos jie jau seniai ieškojo - jausmus, kurių negalima parduoti, įsigyti ar įbrukti.

 Kviečiame bendradarbiauti ir platinti kokybišką produkciją kartu!

„Beautyfor“ siūlo platų "KAY PRO"  plaukų priežiūros kosmetikos asortimentą, 

99,9% natūralią masažo ir SPA kosmetiką "Verana"

bei ypač profesionalias ir kokybiškas "GABOR COSMETICS" bei "RADIPIL" depiliacijos priemones bei kosmetiką.

Tiesiog išbandykite šias priemones ir įsitinkinkite patys!

Norite bendradarbiauti? Visus klausimus dėl distribucijos LIETUVOJE galite pateikti:

El. Paštu: eva@groziui.lt; Tel. +37067187219

 

KAY PRO

 Bene 30 metų, profesionalioje grožio industrijoje Italijoje lyderiaujanti, kompanija KEPRO sukūrė unikalią plaukų priežiūros priemonių liniją, kurią galime džiaugtis jau ir Beautyfor lentynose!
‘’Kay Pro” – inovatyvios technologijos plaukų priežiūros linija, kurioje atrasite virš 20 skirtingų plaukų priežiūros produktų, sukurtų remiantis unikaliomis formulėmis profesionaliems kirpėjams ir grožio kūrėjams!
Profesionalūs meistrai gali rasti daugybę jų interesus tenkinančių naujų produktų, o galutiniai vartotojai gali patenkinti pagrindinius poreikius: produkcijos linijos pasirinkimo gausa bei kokybės ir kainos santykiu.

 

VERANA COSMETICS

 "Verana„ kompanija specializuojasi natūralios kosmetikos, atitinkančios aukščiausius kosmetikos vartotojų reikalavimus, kūrimą ir gamybą. Verana masažo aliejai sukurti fitoterapijos ir Ajurvedos specialistų. ​Aliejus skirtas: masažo meistrams, SPA salonų ir grožio salonų specialistams. Masažo aliejus tinkamas visų tipų masažui ir SPA procedūroms bei kūno priežiūrai."Verana" kompanija sukūrė specialius reikalavimus aliejaus kokybei. Pagrindinis reikalavimas - visi masažo aliejai turėtų būti pagaminti tik iš natūralių ingredientų!​ ​"Verana" gaminiai yra natūralūs - jų galiojimo laikas yra 1,5 metų arba 6 mėnesiai po atidarymo. KŪNO, PĖDŲ IR RANKŲ ŠVEITIKLIAI BEI KREMAS - SVIESTAS. ŠVEITIKLIŲ PAGRINDAS: JŪROS DRUSKA.​ 

 

GABOR COSMETICS/RADIPIL

Radipil prekės ženklas tai itališkos kompanijos GABOR COSMETICS lyderis, šiuo metu užkariaujantis ne tik italijos, tačiau ir Europos kosmetikos viršūnes.
Šiandien Gabor Cosmetics yra sėkminga kompanija, turinti 50-ties metų istoriją. Ypatingos įmonės vertybės per metus išliko nepakitusios: nuolatinis dėmesys kokybei ir dėmesys inovacijoms, gebėjimas numatyti tendencijas ir patenkinti rinkos poreikius. „Radipil“ prekinis ženklas išskiria „Gabor“ produkcijos išskirtinumą. Aukštos kokybės kosmetika, naujoviškų ir itin efektyvių komponentų, esančių elegantiškose prekių pakuotėse.
„Radipil“ produkcijos išskirtinumai - puiki kaina ir nepriekaištinga kokybė bei estetinis prekių vaizdas.„Radipil“ produkciją malonu naudoti tiek profesionaliems meistrams, tiek įprastiems vartotojams namuose.