Valiuta:

Prekių katalogas

Kirpyklos krėslas GABBIANO Marbella, juodos sp.

 • Kirpyklos krėslas GABBIANO Marbella, juodos sp.

  Kodas: 148060
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu.

  Stilinga Gabbiano Marbella kirpyklos kėdė aprūpinta patvariu hidrauliniu mechanizmu, kuris palengvina krėslo aukščio reguliavimą. Aukštas funkcionalumas užtikrina komfortą kirpėjams ir klientams. Estetiškai pagamintas krėslas taps puikia puošmena bet kuriame grožio salone.

  Sėdynės aukštis gali būti reguliuojamas tarp 46-62 cm, naudojant patvarų hidraulinį keltuvą – net kai klientas sėdi kėdėje, užtikrinant ergonomišką darbą. Tinkamai profiliuotas atlošas yra aptrauktas sintetine EKO oda.

  Apvalus, tvirtas pagrindas užtikriną krėslo stabilumą. Lygus paviršius su veidrodine apdaila suteikia elementui elegantišką išvaizdą ir palengvina jo švarą. Patogi sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina kokybišką ir ilgalaikį komfortą.

  Reikšmingas privalumas – šiam modeliui skirta kojų atrama, kuri užtikrina stabię atramą kliento kojoms. Porankiai leidžia taisyklingai išdėstyti kliento pečius.

  Patogus, funkcionalus baldas užpildytas deformacijai atspariu, patvariu porolonu, o jo apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės odos. Naudojamos medžiagos užtikrina baldo ilgaamžiškumą ir patogų naudojimą ilgą laiką bei padaro įrangą atsparią drėgmei.

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektą įeina: sėdynė, pavara su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:
  Hidraulinis domkratas
  Pagrindas: apvalus
  Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  Spalvos: juodos ir auksinės spalvos 


  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.