Valiuta:

Prekių katalogas

Kirpyklos krėslas GABBIANO Katania Loft Old Leather, juodos sp.

 • Kirpyklos krėslas GABBIANO Katania Loft Old Leather, juodos sp.

  Kodas: 147876
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu. 

  Stilinga Gabbiano Catania Loft kirpyklos kėdė aprūpinta efektyviu hidrauliniu aukščio reguliavimu, kuris žymiai palengvina įvairių procedūrų atlikimą ir tuo pačiu užtikrina aukštą naudojimo komfortą. Klasikinės spalvos ir juodų atspalvių metaliniai dekoratyviniai elementai suteikia skoningą išvaizdą.

  Patvarus hidraulinis aukščio reguliavimas leidžia lengvai reguliuoti aukštį, 44-56 cm diapazone – net kai klientas sėdi kėdėje. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą, leidžiantį lengvai reguliuoti sėdynės lygį tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui. Sintetine oda aptrauktas kontūrinis atlošas leidžia užimti patogią padėtį. Todėl jis puikiai palaiko nugarą, o tai ypač svarbu daug valandų trunkančių procedūrų atveju. Didelis privalumas – skylė tarp atlošo ir sėdynės, kuri palengvina svetainės švarą. Tai leidžia lengvai iššluoti plaukus iš kiekvieno kėdės kampelio ir sutaupyti laiko ruošiant darbo vietą tarp klientų.

  Tvirtas kvadrato formos pagrindas garantuoja stabilumą naudojimo metu. Dėl lygaus paviršiaus šį elementą lengva išlaikyti švarų. Plati sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą net per daug valandų trunkančias procedūras. Įrengus kėdę pilnu sukimosi mechanizmu, kirpėjo darbas tampa efektyvesnis ir patogesnis. Dalinai apmušti porankiai yra tinkamame aukštyje, todėl kliento pečiai gali išsidėstyti taisyklingai – tai reiškia, kad jis neįkiša galvos į pečius ir nelinksta – akivaizdžiai palengvina tikslų procedūrų atlikimą, įskaitant kirpimą. Reikšmingas privalumas – šiam modeliui skirta pėdų atrama, kuri užtikrina stabilų atramą vartotojo kojoms.

  Funkcionalūs lofto stiliaus baldai užpildyti patvariu, deformacijai atspariu porolonu, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės juodų atspalvių odos. Naudojamos medžiagos užtikrina patogų baldų naudojimą ilgą laiką ir padaro įrangą atsparią drėgmei, patvarią ir lengvai valomą. Juodų atspalvių metaliniai elementai suteikia neapdorotos elegancijos išraišką. Šiuolaikinė kirpyklos kėdė Gabbiano Catania Loft išsiskiria minimalistiniu dizainu, suteikiančiu jai išskirtinio charakterio ir todėl kėdė puikiai atrodo daugelyje kirpyklų.

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektą įeina: sėdynė, pavara su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis domkratas
  • Pagrindas: kvadratas
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: juodi atspalviai 
  • svoris: 23kg