Prekių katalogas

Gabbiano kirpyklos plautuvė VILNO, juodos sp.

 • Gabbiano kirpyklos plautuvė VILNO, juodos sp.

  Kodas: 148296
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu. 

  Praktiškas kirpyklos elementas
  Moderni, geometrinių formų kirpyklų plautuvė Gabbiano Vilno buvo sukurta atsižvelgiant į praktinę kirpyklos įrangą. Baldas palengvina pagrindines plaukų priežiūros procedūras, tokias kaip plovimas, dažymas ir regeneravimas. Integruotas dizainas užtikrina aukštą naudojimo komfortą tiek kirpėjams, tiek klientams, o vizualiai įdomus, klasikinis dizainas papuoš bet kurį nterjerą.

  Klasikinis dizainas patogiam naudojimui
  Keramikinis praustuvo dubuo turi atitinkamą gylį, kuris apsaugo nuo pernelyg didelio vandens ar specializuotų produktų, naudojamų procedūrų metu, purslų. Tai suteikia galimybę laisvai ir efektyviai atlikti platų paslaugų spektrą. Dėl naudojamos aukštos kokybės medžiagos, praustuvas yra patvarus, atsparus spalvos pakitimui ir įbrėžimams bei labai lengvai valomas. Dubenėlio kampą galima reguliuoti, todėl kreuklę galima pritaikyti pagal individualius poreikius. Tinkamai profiliuota keraminio dubens kaklo sritis, dar vadinama - "apykaklė" yra pasvirusi ir suteikia atramą ir komfortą plaunant plaukus, o dėl patogaus juodo plastiko užvalkalo klientas nepajus šalto keraminio paviršiaus nemalonumų.

  Optimalūs patogumai
  Plautuvėje jau yra įrengtas čiaupas su vandens maišytuvu, kuris užtikrina nuolatinį karšto ir šalto vandens naudojimą ir temperatūros nustatymą pagal individualius kliento pageidavimus. Speciali vieta maišytuvui pakabinti palengvina darbą, o kištukas su specialiu sieteliu leidžia kontroliuoti vandens srautą ir išlaikyti aukštas higienos normas salone. Vandens jungtis yra plautuvės pagrindo viduje, todėl galite lengvai paslėpti bet kokius vamzdžius. Lengvai nuimamas skydelis suteikia galimybę lengvai pasiekti visas paslėptas jungtis. Plautuvė suprojektuota taip, kad užtikrintų komfortą atliekant įvairias procedūras. Tarp atlošo ir sėdynės esanti anga palengvina švarą.

  Tinkamai profiliuota plautuvės krėslo sėdynė, užpildyta patvariomis putomis, užtikrina tinkamą kūno atramą ir didelį naudojimo komfortą. Porankiai su metaliniais geometrinės formos elementais leidžia teisingai išdėstyti kliento pečius. Malonus liesti, juodos spalvos, sintetinės odos užvalkalas užtikrina ilgalaikį patvarumą ir labai lengvą valymą. 

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

  • Indo medžiaga: keramika
  • Dubenėlio spalva: balti atspalviai
  • Apmušalų spalva: juodi atspalviai
  • Pagrindinė spalva: juodi atspalviai
  • Apkaustų spalva: juodos ir chromo spalvos
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda 
  • Svoris: 50kg

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.

 •