Prekių katalogas

Antakių ir blakstienų dažai

 • Refectocil rinkinys STARTER KIT CREATIV COLOURS
   
  Refectocil rinkinys STARTER KIT CREATIV COLOURS
  Kodas: 117050

  Pristatymas 7-13 d.d.

  7976
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 8/0, šviesi blond sp.
   
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 8/0, šviesi blond sp.
  Kodas: CP8/0

  Dažai, emulsija, šukutės, mentelė

  1490
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 7/0, natūrali blond sp.
   
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 7/0, natūrali blond sp.
  Kodas: CP7/0

  Dažai, emulsija, šukutės, mentelė

  1490
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 6/44, rusvai raudona sp
  Kodas: CP6/44

  Dažai, emulsija, šukutės, mentelė

  1490
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 4/0, natūrali ruda sp.
   
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 4/0, natūrali ruda sp.
  Kodas: CP4/0

   Dažai, emulsija, šukutės, mentelė

  1525
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 1/0, juoda sp.
   
  Rinkinys antakiams ir blakstienoms dažyti Riflexil 1/0, juoda sp.
  Kodas: CP1/0

  Dažai, emulsija, šukutės, mentelė

  1490
 • Antakių ir blakstienų tonavimas yra puikus būdas pabrėžti veido bruožus. Jūsų antakiai ir blakstienos atrodys ryškiai ir puikiai net be makiažo. Jei norite, kad jūsų įvaizdis būtų dar ryškesnis, galite pasirinkti kontrastingą atspalvį arba visada galite papildomai naudoti antakių ir blakstienų tušą bei kitas antakius ir blakstienas ryškinančias kosmetikos priemones.

  Jei neturite ryškių, vešlių antakių tokiu atveju yra rekomenduojami antakių dažai. Antakių dažymas dažniausiai taikomas šviesios odos ir šviesių arba rusvų plaukų tipo žmonėms, kurių tiek plaukai, tiek blakstienos bei antakiai yra natūraliai labai šviesūs, o taip pat smarkiai šviesėja nuo gaunamų saulės spindulių. Net tamsius plaukus pašviesina saulė, todėl tiek antakiai, tiek blakstienos tampa vos pastebimi. Ilgalaikiai antakių dažai – puiki išeitis norintiems turėti išraiškingus antakius ilgą laiką. Antakių ir blakstienų dažymas tinka gyvenantiems aktyvų gyvenimo būdą, sportuojantiems, norintiems gerai atrodyti bet kokiu oru ir mažai, dekoratyvinės kosmetikos, naudojantiems žmonėms, kadangi papildomai nereikia naudoti blakstienų tušo arba antakių pieštuko.

  Antakių ir blakstienų dažymo procedūros yra prieinamos daugelyje grožio salonų, kirpyklų, jos dažnai siūlomos kartu su veido procedūromis ir blakstienų priauginimu.

  Ko tikėtis?
  Kandangi ryškūs ir vešlūs antakiai vėl tapo madingi. Antakių dažai daro jūsų antakius storesnius, tamsesnius ir ilgesnius, pridėda struktūros, padidina apimtį. Tonavimas trunka maždaug nuo 15 iki 20 minučių, apie pusvalandį, jei kartu atliekate antakių ir blakstienų dažymą. Poveikis trunka maždaug 6 savaites - laikas, per kurį plaukai gali augti ar iškristi. Galite pasirinkti spalvą, kuri pagyvina ar kontrastuoja su jūsų plaukų ir akių spalva bei odos atspalviu.

  Antakių dažai būna įvairių atspalvių. Juodos, rudos ir mėlynos spalvos yra populiariausios. Juoda yra klasikinė, ruda yra natūraliausia ir visada gali būti paryškinta ypatinga proga su tušu. „Mėlyna“ iš tikrųjų yra mėlynai juoda, tamsesnė už klasikinę juodą spalą.

  Ilgalaikiai antakių dažai paparastomis priemonėmis, tokiomis kaip vanduo ir muilas – nenusiplauna. Tam reikia specialių, ilgalaikus dažus šalinančių priemonių.

  Verta žinoti
  Prieš procedūrą, rekomenduojama pasikonsultuoti su dažymą atliekančiu meistru bent prieš 24 valandas ir iš anksto ir išsitraukti kontaktinius lęšius.

  Blakstienu dažai ir antakių dažai dažniausiai bandomi ant mažo odos lopynėlio, vidinės rankos dalies, tam, kad patikrintumėte, ar dažai nesukels bėrimo ar odos uždegimo. Jei oda ypač jautriai reaguoja, naudojami specialūs antakių ir blakstienų dažai, kurie yra pusiau nuolatiniai ir tinkami jautriai odai. Pusiau ilgalaikiai dazai antakiams – nuplaunami ir nušluostomi, juos galima nuplauti ir nušluostyti vandeniu. Ant jūsų akių vokų uždedami medvilniniai įklotai, o vazelinas tepamas ant jūsų antakių srities, kad neliktų dėmių. Drabužiai bus apsaugoti naudojant chalatą, rankšluostį arba vienkartinį peniuarą. Jei juntamas bet koks dirginimas, vietoj standartinių dažų ir peroksido galima naudoti augalinius antakių ir blaksienų dažus.

  Atsiliepimai apie antakių dažus
  Prieš apsisprendžiant dažyti – tonuoti antakius ir blakstienas rekomenduojama gerai pasidomėti kosmetikos prekių ženklais, kurie gamina kokybiškas priemones, išsirinkti tinkamą meistrą procedūrai, išbandyti kosmetiką ant odos ir įsitikinti, kad šios priemonės nesukelia alergijos.

  Dėl estetinių pranašumų, profesionalūs antakių dažai bei blakstienų dažai nesukels tokio diskomforto kaip tušas, antakių pieštukai, t.y. nepaliks jokių dėmių ant rūbų, patalynės, nenubyrės jokie kosmetikos likučiai ant veido.

  Tonavimas taip pat gali sutaupyti laiko ir pinigų. Remiantis „Daily Mail“, moterys per metus perka vidutiniškai penkias košes, kurių kiekviena kainuoja nuo 5 iki 25 svarų. Tušo galiojimo laikas taip pat yra ribotas, nes jis išdžiūsta, o blakstienos gali iškristi reguliariai veikiant orui. Tonavimas taip pat sumažina infekcijos riziką.

  Kur įsigyti ?
  Ieškote kokybiškų antakių dažų internetu? Tai įmanoma! Svarbiausia surasti originalius ir kokybiškus dažus. Nepirkti iš nežinomų šaltinių, gamintojų ir pardavėju, nes antakių ilgalaikiai dažai gali būti prastos gamybos, sukelti stiprias alergines reakcijas, kvėpavimo takų susirgimus, odos nudegimus. Blakstienų dažai gali pažeisti blakstienas, akis.

  Antakių dažų kaina svyruoja, priklausomai nuo to ar perkamas visas dažymui skirtas rinkinys ar perkami tik antakių dažai internetu. Jei perkami tik patys dažai kokybiškas gaminys kainuoja nuo 10 – 15 EUR.