Valiuta:

Prekių katalogas

Skustuvai

 • Skustuvai plaukams ir barzdoms – klasika ir laiko patikrinta kokybė
  Kas yra skustuvas ir kam jis naudojamas?
  Pirmieji skustuvai, manoma buvo naudojami net Šumerų laikais ir buvo gaminami iš akmens – titnago, obisdiano ar net ryklio dantų. Vėlyvesniais laikais skustuvai buvo gaminami iš tokių metalų kaip: varis, geležis ar net gi auksas. Tobulėjant technologijoms, skustuvai naudojami vis rečiau, kadangi juos keičia elektriniai prietaisai arba vienkartinio naudojimo prekės.
  Klasikinį skustuvą galėtume apibūdinti kaip itin aštrius ašmenis skirtus plaukams šalinti. Tiek nepageidaujamiems plaukams šalinti, tiek šukuosenoms formuoti ir koreguoti skirti specialūs skustuvai turintys ašmenis, neretai naudojami kirpyklose arba ,,barbers” – barzdaskučių salonuose. Klasikiniai skustuvai plaukams ir barzdoms yra tiek dviašmeniai, tiek vienašmeniai, sulankstomi į dvi dalis, taip, kad nesužalotų rankų.
  Skustuvo priežiūra
  Kirpyklų ir salonų naudojamiems skustuvams plaukams ir barzdai, reikalinga speciali priežiūra. Skustuvai pagaminti iš nerūdijančio plieno, gali būti dezinfekuojami. Jei skustuvai yra pagaminti iš prastesnio metalo, jie būtinai turi būti valomi ir nusausti, kad nesūrudytų. Skustuvų ašmenys turi būti švariai nuvalyti, tepami alyva. Reguliariai galandami.
  Kokybiškus ir patvarius skustuvus įsigyti galima Beautyfor parduotuvėje. Skustuvai internetu, už ypač patrauklią kaina, siūlomi www.groziui.lt e-parduotuvėje. Beautyfor siūlo platų skustuvų asortimentą ir pristato, meistrų pamėgtą, itališką prekės ženklą Kiepe Professional. Kiepe Professional siūlo ypač patrauklaus dizaino daugartinio naudojimo skustuvus meistrams.

  Skaityti daugiau