Valiuta:

Prekių katalogas

Aparatai pedikiūrui

 •  Šiuo metu vienas populiariausiu manikiūro ir pedikiūro būdų – aparatinė manikiūro, pedikiūro procedūra. Elektrinė nagų dildė arba nagų freza ne tik palengvina meistro darbą, tačiau sutaupo ir begalės laiko, kadangi, atsisakoma įprastų manikiūro bei pedikiūro priemonių.

  Frezos nagams pasižymį plačių asortimentu. Paprasta freza nagams yra dažniausiai yra 5W su keičiama baterija, tai gana silpna nagų freza, turinti keletą pagrindinių antgalių. Galingesnė freza nagams turi 65W, naudoja elektros energiją, įjungiama specialiu pedalu ir yra skirta profesionalams. Specialistams, kurie dar tik ketina daryti manikiūrą ir pedikiūrą patariama pradėti dirbti su silpnesnio galingumo frezomis. Nemokant tinkamai elgtis su aparatu, galima pažeisti nago plokštelę bei aplink nagą esančią odą.

  Standartiškai elektrinės frezos antgalis per 1 min. apsisuka nuo 3,5 tūkstančių iki 35 tūkstančių kartų. Toks apsisukimų skaičius yra taikomas tiek silpnesnėms, tiek labai galingoms frezoms. Vienas esminių skirtumų tas, kad prilietus silpnesnę frezą prie nago, ši greičiau stoja. tuo tarpu galingesnė freza nagams stoja žymiai sunkiau. Galingumas lemia frezos stabdymą.

  Frezos antgaliai
  Įsigijus frezą nagams kartu gaunami standartiniai frezos nagams antgaliai, kurių pilnai užtenka pradedančiajam manikiūro ir pedikiūro specialistui. Žinoma, papildomai įsigyti frezos antgalių taip pat galima. Dažniausiai frezos antgaliai gaminami iš:
  ● Volframo karbido. Pasižymi tvirtumu, atsparumu, nesibraižo, ilgaamžiai, yra įvairių dydžių bei formos;
  ● Deimantų dulkių. Pasižymi tvirtumu, atsparumu, nesibraižo, ilgaamžiai, yra įvairių dydžių bei formos;
  ● Abrazyvo (aptraukti šlifavimo popieriumi). Yra įvairių dydžių, dažniausiai būna ritinio formos, vienkartiniai, jų negalima plauti, dezinfekuoti.
  Elektrinės dildės antgaliai skirti pašalinti apynagių odeles bei nagyvą odą gaminami iš pemzos, o nagų poliravimui skirti antgaliai dažniausiai gaminami iš silikono, gumos arba zomšo. Šiuos atgalius galima plauti.

  Pagrindiniai frezos antgaliai:
  1. Ritinio formos antgalis šalina negyvas odos ląsteles, puikiai tinka pedikiūrui;
  2. Mažas kūgio formos antgalis pašalina sausas nago odeles;
  3. Didelis kūgio formos antgalis pašiaušia nago paviršių, nuima ilgalaikį gelinį nagų laką, padeda formuoti priauginto nago formą;
  4. Smeigtuko formos antgalis (kuris viršuje turi mažą rutuliuką), puikiai tinka pašalinti odeles ar pašiaušti nago plokštelės paviršių sunkiai prieinamose vietose;
  5. Vinies formos antgalis leidžia pašalinti odeles aplink nago kraštus.
  6. Kūgio arba kulkos formos antgalis skirtas nagų poliravimui.

  Freza nagams gali būti paprasta arba turėti papildomas funkcijas kaip: skaitmeninis ekranas, rankinis/ kojinis valdymas ir t. t.
  Naudojant frezą nagams, būtina atminti keletą taisyklių:
  1. Nagų frezos stipriai spausti negalima;
  2. Būtina elgtis atsargiai ir neišploninti nago plokštelės;
  3. Neturint patirties dirbant su frezos aparatu, geriau nago odeles pašalinti klasikiniu būdu;
  4. Svarbu nepažeisti aplink nagą esančios odos;
  5. Neturintiems patirties, rekomenduojama rinktis minkštesnius antgalius.

  Freza nagams bei antgaliai frezai internetu – www.groziui.lt el. parduotuvėje bei Beautyfor parduotuvėje Vilniuje, adresu: Bitininkų g. 4F. Užsakymai priimami ir telefonu +370 646 95900 yra galimybė pateikti ir el. paštu: info@groziui.lt

  Skaityti daugiau