PRISTATYMO INFORMACIJA

 • Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandelyje, ją pristatysime per 3-4 d.d. 

   Jei užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir  informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė  2-3 savaitės (dažniausiai taikoma baldams, įrangai, kadangi tranportuojama iš užsienio sandėlio).

   Susipažinkite su pilna Beautyfor PIRKIMO - PARDAVIMO sutarties versiją.

  Parduotuvėje Prekių kainos nurodytos su visais mokėtinais mokesčiais, išskyrus mokesčius už pristatymą, grynųjų pinigų priėmimą ir/ar bankų taikomus paslaugų mokesčius (jei prekės yra siunčiamos per kurjerį).

  Tuo atveju, jei Pirkėjo užsakomų Prekių pristatymo terminai skiriasi, Pardavėjas turi teisę pristatyti visas Prekes per ilgiausiąjį iš visų prie atskirų Pirkėjo užsakytų Prekių numatytų pristatymo terminų.

  Taisyklėse nurodyti Prekių pristatymo terminai yra preliminarūs. Pardavėjas neatsako už Prekių pristatymo termino praleidimą ne dėl Pardavėjo kaltės ar nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. 

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas baldų užnešimo mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan. PASLAUGOS ĮKAINIŲ TEIRAUTIS PAPILDOMAI!

   

  Prekės pristatomos per Venipak kurjerių tarnybą.

  1. Pristatymo kaina - 3,5 Eur (jei nesusidaro 40 Eur krepšelis). Pristatymo laikas: 3 - 4 darbo dienos;

  2. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje kai užsakomų prekių suma viršija 40 Eur.

  3. Mokant už prekes kurjeriui grynaisiais imamamas grynųjų pinigų paėmimo mokestis - 1,50 EUR

  Kurjeriai prekes pristato visoje Lietuvoje nuo 8 val. iki 18 val.

  Jūs būsite iš anksto informuoti SMS žinute užsakyme nurodytu telefonu apie kurjerio atvykimą.

  Klientų prašome nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir kontaktinį telefoną. 

  Prekės būklę tikrinkite pristatymo metu dalyvaujant kurjeriui! Radus pažeidimus būtina užfiksuoti (nuotraukos, video formatu). Pažeistos prekių pakuotės atveju, neatitinkamo prekių kiekio atveju, ar  kaip kitaip išoriškai pažeistos prekės - prekės pakuotės atveju, nedelsiant praneškite aptarnaujančios tranporto kompanijos atstovą pristatymo metu.

   

  Prekės pristatomos į Omniva paštomatus.

  Apie OMNIVA paštomatus - tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė.

  SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

  1. Pristatymo kaina - 2,99 Eur (jei nesusidaro 40 Eur krepšelis). Pristatymo laikas: 2 - 4  darbo dienos;

  2. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje kai užsakomų prekių suma viršija 40 Eur.

  3. Siuntinys Omniva paštomate saugomas 7 dienas.

  4. Siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais.