Valiuta:

Prekių katalogas

Vienkartinės plaukų kepuraitės

 • Kokias vienkartines kepuraites rinktis?
  Beautyfor – www.groziui.lt siūlo įsigyti kokybiškas vienkartines kepuraites už ypač patrauklią didmeninę rinkos kainą. www.groziui.lt asortimente galite rasti vienkartinių kepuraičių, pagamintų iš neaustinės medžiagos, tiek lygaus paviršiaus, tiek gofruoto paviršiaus kepuraites, o taip pat polietilenines, skaidrias kepuraites. Visos vienkartinės kepuraitės įpakuotos po 50 arba 100 vnt. skaidrioje pakuotėje. Tiek neaustinės medžiagos, tiek polietileninės yra universalaus dydžio su specialia gumele, kuri fiksuoja kepuraite ant galvos, neleidžia jai nukristi ar slysti žemyn. Taip pat www.groziui.lt prekių asortimente galima atrasti ir vienkartines dušo kepuraites, kurios specialiai sukurtos viešbučio klientams, įpakuotos patraukliose, kompaktiškuose dėžutėse ir pakuotėse, tad jas ypač patogu pastatyti bet kurio modernaus viešbučio vonios lentynoje.
  Beautyfor vienkartinių prekių asortimentas – platus, atrinktas ir suskirstytas taip, kad kiekvienos profesijos specialistas atrastų jiems aktualias vienkartines priemones. Pavyzdžiui, specialiai atrinktos vienkartinės priemonės masažui sudaro įvairių pločių ir ilgių flizelinai (vienkartinės paklodės pagamintos iš neaustinės medžiagos, turinčios įvairaus ilgio perforaciją), kurie patiesiami ant masažo stalų, lovų ar specialių kušėčių. Šios paklodės užtikrina ypatingą švarą ir higieną darbo vietoje. Vienkartines priemones kosmetologams atrinkome ypač atidžiai, kadangi šiems specialistams reikalingas platesnis vienkartinių produktų pasirinkimas. Dažniausiai šiems specialistams yra aktualios įvairios kosmetinės servetėlės (viskozės), vatos diskeliai, plaukų juostos, pirštinės, kokybiški ir minkšti vienkartiniai rankšluosčiai. Vienkartines priemones kirpykloms sudaro: įvairių dydžių vienkartiniai rankšluosčiai, įvairių spalvų peniuarai, vienkartinės kepuraitės, pirštinės, kaklajuostės bei plaukų dažymo folija.
  Visos asortimento priemonės – ypač kokybiškos. Dauguma priemonių pažymėtos Beautyfor logotpu ir įpakuotos į firminę Beautyfor pakuotę.
  Kur įsigyti kokybiškas vienkartines kepuraites?
  Kokybiškas vienkartines priemones įsigyti galima www.groziui.lt arba Beautyfor parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Taip pat pateikiant užsakymą telefonu: +370 646 95900.
    

  Skaityti daugiau