Valiuta:

Prekių katalogas

Depiliacijos priemonės

 • 430 
  859  Sutaupykite 429 
  815 
  1274  Sutaupykite 459 
 • Beautyfor siūlo įsigyti kokybiškas depiliacijos priemones, tinkančias tiek profesionalams, tiek naudojimui namuose. Beautyfor jau ne vienerius metus dirba su tokiais žinomais prekių ženklais kaip: Starpil, Simple Use, Sugardep bei Radipil ir kt. Beautyfor depiliacijos priemonės yra išskirtinai kokybiškos, o jas įsigyti galima itin patrauklia rinkos kaina.

  Beautyfor depiliacijos priemonių asortimente galima įsigyti, įvairių tipų, skirtingų tiekėjų ir gamintojų depiliacinius vaškus, kaip: karštą vašką, kasetinį vašką, vašką granulėmis bei vašką skardinėje. Kartu su depiliaciniu vašku siūlome įsigyti ir patogius, kokybiškus vaško šildytuvus. Depiliacijos priemonių asortimente klientai nepasiges dar vienos populiarios depiliacijos priemonės – cukraus pastos, kurią galima išsirinkti pagal norimą konsistenciją: ypač skystą, skystą, vidutinio skystumo bei kietą.

  Šiuo metu ypač populiarus depiliacinis vaškas granulėmis. Beautyfor granuliuotas depiliacinis vaškas yra ypač elastingas ir tamprus, puikiai atsiplėšia, beveik nepalieka jokių vaško pėdsakų ant odos.
  Depiliuojant jautrias vietas ir veidą būtina išsirinkti minkštą depiliacinį vašką, kuris skirtas delikačioms vietoms. Dažniausiai tai būna depiliacinis vaškas su aloe vera, klasikinis medaus arba vaškas su titano dioksidu. Dažniausiai vaškas veido depiliacijai yra pritaikytas mažiems plotams tepti (jei tai vaškas kasetėje) ir turi specialų antgalį (smulkesnį) su snapeliu, kuris yra neplatus.

  Kietas vaškas depiliacijai – ilgiau stingstantis, tačiau labai lengvai paskirstomas depiliacinis vaškas, primena tikrą natūralų vašką. Renkantis šį vašką būtina atsižvelgti ar vaškas netrupa sustingęs, ar vaško konsistencija nėra itin skysta ir t.t.

  Beautyfor siūlo naujieną – Radipil depiliacinius kremus. Yra galimybė rinktis tiek moteriškus, tiek vyriškus depiliacinius kremus. Radipil depiliacinis kremas – tai itin kokybiška, patogi ir veiksminga depiliacijos priemonė namuose. Veido depiliaciniai kremai rekomenduojami, turintiems ypač jautrią ir ploną odą. Beautyfor depiliaciniai kremai pritaikyti ne tik veido odos sričiai, tačiau ir viso kūno bei ypatingai jautrioms ir intymioms vietoms depiliuoti.

  Depiliacinis kremas intymiai vietai tinka ir viso kūno depiliacijai. Jo sudėtyje yra medaus ekstrakto, kuris ramina ir maitina odą, todėl oda išlieka nepažeista ir nealergizuojama. Įsigijus Radipil depiliacinius kremus, depiliatoriai ir epiliatoriai virs nereikalingais rakandais!

  Beautyfor siūlo rinkis ir patogias, paruoštas naudojimui, depiliavimo juosteles. Rinktis galima tiek moteriškas, tiek vyriškas depiliavimo juosteles, veido, kūno ir intymių vietų sričiai.

  Norint tinkamai paruošti odą depiliacijai kartu siūloma įsigyti ir priemones prieš depiliaciją, kuriuos taip pat rasite Beautyfor depiliacijos priemonių asortimente. Atlikus depiliacija, rekomenduojama naudoti įvairias priemones po depiliacijos: aliejus, gelis, emulsija, kuriuos taip pat rasite Beautyfor parduotuvėje.

  Kaip tinkamai atlikti depiliaciją vašku?

  1. Būtina atsiauginti plaukelius. Norint atlikti depiliacija vašku, plaukeliai turi būti tinkamo ilgio. Nesikreipkite pas specialistą ir neatlikite depiliacijos, jei dar nėra praėjusios bent 2 savaitės. Depiliacija vašku rekomenduojama atlikti esant 1/4 colio (~0.635 cm) plaukelių ilgiui. Depiliacija bus neskausminga ir efektyvi, jei palauksite ilgesnį laiką iki kol tinkamai ataugs plaukeliai.
  2. Moterims rekomenduojama vengti depiliacijos vašku esant jautriai odai ir menstruacinio ciklo metu. Geriausia atlikti depiliacija, praėjus savaitei po mėnesinių. Neplanuokite depiliacijos po deginimosi saulėje, po ko oda tampa labai jautri.
  3. Neatlikite depiliacijos prieš ypatingą progą. Venkite depiliacijos prieš pat specialų įvykį, atostogas ar fotosesiją. Oda skirtingai reaguoja į depiliacija vašku, ypač pirmą kartą. Oda gali parausti, gali atsirasti mėlynės ar odos sudirgimas. Pirmą kartą pabandykite depiliuotis savaitę prieš ypatingą renginį, kad žinotumėte, ko tikėtis. Jei po depiliacijos matomas odos sudirginimas, iškart po depiliacijos patepkite natūraliu aliejumi ar raminančiu losjonu.
  4. Prieš depiliacija būtina pasitarti su specialistu. Suradę profesionalų estetiką, prieš depiliacijos procedūrą papasakokite jiems apie bet kokią alergiją ar odos jautrumą. Tuomet, kad būtų išvengta odos sudirginimų, specialistas gali rekomenduoti tinkamiausią vašką jūsų odos tipui. Pavyzdžiui, vaškas bikini depiliacijai turi būti skirtas jautrioms vietoms, todėl dažniausiai specialistai renkasi minkšta arba elastingą vašką su titanu dioksidu.
  5. Patikrinkite, ar neturite odos sudirgimų, nudegimų, žaizdų. Prieš atliekant depiliaciją išgydykite visus bėrimus ar saulės nudegimus. Taip pat atkreipkite dėmesį į bet kokius įpjovimus ar sumušimus: net ir maži skutimosi įpjovimai gali sudirginti odą atliekant depiliacija vašku.
  6. Gerai nušveiskite odą. Prieš depiliacija rekomenduojama gerai nušveisti odą, kad pašalinti negyvą epidermio sluoksnį. Nušveitus oda, sumažės įaugusių plaukų tikimybė po depiliacijos.
  7. Drėkinkite odą. Po to, kai nusausinsite odą, patepkite ją drėkinamuoju kremu. Kremas tinkamai sudrėkins odą ir ji išliks švelni iki depiliacijos procedūros.
  8. Dėvėkite laisvesnius rūbus. Prieš susitinkant su specialistu dėvėkite laisvus, patogius drabužius. Draudžiama dėvėti aptemtus džinsus ar odą dirginančius audinius. Po depiliacijos procedūros rekomenduojami švelnūs ir patogūs drabužiai.

  Jei ketinate atlikti depiliacija namuose savarankiškai pirmiausia rekomenduojame pradėti nuo depiliacijos kasetiniu vašku. Vaškas kasetėje - populiariausias vaškas depiliacijai namuose. Užtikrina paprastą depiliaciją.

  Depiliacijos priemones internetu įsigyti galite www.groziui.lt el. parduotuvėje bei Beautyfor parduotuvėje Vilniuje, adresu: Bitininkų g. 4F. Užsakymai priimami ir telefonu +370 646 95900 yra galimybė pateikti el. paštu: info@groziui.lt

  Skaityti daugiau