Prekių katalogas

Apmokėjimas

 • Suformavus paslaugų ar prekių krepšelį užsakymų skiltyje "Apmokėjimas" pasirinkite atsiskaitymo būdą:

  Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele prekių pasiėmimo vietoje;

  Apmokėjimu intenetu;

  Grynaisiais pinigais prisatymo metu kurjeriui ( 0,90 cnt.);

  Bankiniu pavedimu (Paruošiame Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui);

  Mokėjimu išsimokėtinai su General Financing.

  Grynaisiais pinigais. Pardavėjo atstovui (kurjeriui) pristačius Prekes patvirtintame užsakyme nurodytu adresu, Pirkėjas grynaisiais pinigais už Prekes su Pardavėju atsiskaito pagal kurjerio pateiktą PVM sąskaitą faktūrą. Prekes pristatant kurjeriui, Pirkėjas privalo turėti tikslią pinigų sumą, nurodytą PVM sąskaitoje faktūroje. Pirkėjas grynaisiais pinigais taip pat atsiskaito Prekių perdavimo metu, atvykęs pas Pardavėją.

  Banko pavedimu. Pirkėjo, pasirinkusio šį išankstinį apmokėjimo būdą, patvirtintame užsakyme nurodytu elektroninio pašto adresu Pardavėjas išsiunčia išankstinę sąskaitą už Pirkėjo užsakytas Prekes. Pirkėjas perveda pinigus banko pavedimu į Pardavėjo atsiskaitomąją sąskaitą. Pinigus perveda pagal Pirkėjo banko taikomus įkainius ir taisykles. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Pirkėjas privalo nurodyti tikslią Pardavėjo išankstinėje sąskaitoje nurodytą pinigų sumą, mokėjimo paskirties lauke – patvirtinto užsakymo numerį arba sąskaitos faktūros numerį, o taip pat kitus mokėjimo pavedimui įvykdyti būtinus informacinius laukus (Gavėjas – MB Beautyfor LT , Įm.k. 303005685 , A.s. LT56 7300 0101 3463 2914).

  REKVIZITAI: 

  MB Beautyfor LT

  Bitininkų g. 4F - 39, LT-08310 Vilnius
  Įmonės registracijos kodas: 303005685
  PVM registracijos kodas: LT100007535117
  Bankas: "Swedbank", AB
  A/S: LT56 7300 0101 3463 2914   

  Išsimokėtinai su General Financing. Pas mus galite pirkti išsimokėtinai iki 15.000 eurų su „GF Lizingu“!. Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų.Norėdami pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga internetu, susikurkite pageidaujamų prekių krepšelį ir mes finansuosime bendrą jo sumą. Visas pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo ir pasirašymo procesas vyksta saugiai internetu. Elektroniniu būdu pasirašyti dokumentai įgyja tokią pačią juridinę galią kaip ir pasirašyti ranka.

   

  Pirkti išsimokėtinai su „GF Lizingu“ verta, nes:


  • finansuosime pirkinio kainą nuo 50 iki 15.000 Eur;
  • galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 60 mėn.;
  • pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių;
  • pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
  • galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

   

  Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys (išskyrus įmones):


  • gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
  • gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);
  • ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas).

   

  Daugiau apie „GF Lizingas“ paslaugą https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai/pirkimas-issimoketinai).

  Prieš apmokėdamas užsakymą, Pirkėjas privalo susipažinti su Taisyklių sąlygomis. Atliktas mokėjimas, visais atvejais laikomas, jog Pirkėjas yra susipažinęs su Taisyklių sąlygomis ir su jomis sutiko besąlygiškai. Tais atvejais, kai Pirkėjas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių sąlygų, jis negali apmokėti užsakymo. 

  Taisyklės reglamentuoja teisinius santykius, pirkimo ir pardavimo sutartį sudarant/sudarius dviems verslo subjektams, t.y., Pardavėjui –juridiniam asmeniui, besiverčiančiam prekybos veikla, ir Pirkėjui –fiziniam ar juridiniam asmeniui, teikiančiam grožio (ar su jomis susijusias) paslaugas ir/ar viešbučių (apgyvendinimo) paslaugas komerciniais, verslo vykdymo ir/ar profesiniais tikslais.3.2.Sutartis laikoma sudaryta, Pirkėjui suformavus savo pasirinktų Prekių krepšelį (išsirinkus norimas pirkti Prekes), susipažinus ir sutikus su Taisyklėmis, bei apmokėjus dalį ar visą užsakymą

  Susipažinkite ir peržiūrėkite pilną Beautyfor PIRKIMO - PARDAVIMO sutarties versiją.