Valiuta:

Prekių katalogas

GABBIANO kirpyklos krėslas LINZ, juoda-aukso sp.

 • GABBIANO kirpyklos krėslas LINZ, juoda-aukso sp.

  Kodas: 148063
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir atlikimo estetika.

  Elegantiškoje Linz NQ kirpėjo kėdėje yra patvarus hidraulinis aukščio nustatymo mechanizmas, kuris žymiai pagerina įvairių procedūrų efektyvumą ir tuo pačiu užtikrina aukštą naudojimo komfortą. Klasikinės spalvos, paprastas dizainas ir dekoratyvūs poliruoti aukso atspalvių elementai suteikia šiam krėslui elegancijos ir prabangos.

  Aukštį galima reguliuoti dėka patvaraus hidraulinio mechanizm 46-62 cm diapazone – net ir klientui sėdint ant kėdės.Tinkamai profiliuotas atlošas yra aptrauktas sintetine oda. Didelis privalumas – anga tarp atlošo ir sėdynės, kuri palengvina salono švarą ir leidžia lengvai iššluoti plaukus iš kiekvieno krėslo kampelio ir sutaupyti laiko ruošiant darbo vietą tarp klientų.

  Tvirtas, plokščias, apvalus pagrindas garantuoja stabilumą naudojimo metu. Lygus paviršius su veidrodine apdaila leidžia lengvai išlaikyti švarų šį elementą. Plati sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą net ilgas valandas trunkančiose procedūrose. Įrengus kėdę pilnu sukimosi mechanizmu, kirpėjo darbas tampa efektyvesnis ir patogesnis. Reikšmingas privalumas – šiam modeliui skirta kojų atrama, kuri užtikrina stabilę atramą kliento kojoms, o dekoratyvinė panelė suteikia stilingumo. Porankiai yra tinkamame aukštyje, o tai leidžia teisingai išdėstyti kliento pečius.

  Patogus baldas užpildytas patvariu, deformacijai atspariu putplasčiu, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės odos. Naudojamos medžiagos užtikrina patogų baldo naudojimą ilgą laiką ir padaro įrangą atsparią drėgmei, patvarią ir lengvai valomą. Juodų atspalvių apmušalas ir aukso spalvos dekoratyviniai elementai suteikia nesenstančios elegancijos. 

  Matmenys pateikti nuotraukoje.

  Duomenys:

  • Hidraulinis aukščio nustatymas
  • Pagrindas: apvalus
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: juodos ir auksinės spalvos 

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.