Valiuta:

Prekių katalogas

GABBIANO kirpyklos krėslas BERLIN, juoda-aukso sp.

 • GABBIANO kirpyklos krėslas BERLIN, juoda-aukso sp.

  Kodas: 148100
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu. Asortimente yra didelis pasirinkimas funkcionalių salono baldų, tokių kaip krėslai, plautuvės ir Infrazon kirpyklos prietaisai.

  Elegantiškoje Gabbiano Berlin kirpėjo kėdėje įrengtas efektyvus hidraulinis aukščioreguliavimo mechanizmas, kuris pagerina įvairių procedūrų efektyvumą ir tuo pačiu užtikrina aukštą naudojimoai kėde komfortą. Klasikinės spalvos ir poliruoti aukso atspalvių elementai suteikia šiam baldui rafinuotą išvaizdą.

  Patvarus hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas, leidžiantį lengvai reguliuoti sėdynės aukštį 49-63 cm diapazone – net kai klientas sėdi ant kėdės. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą, užtikrinantį galimybę laisvai reguliuoti kėdės lygį tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui. Sintetine oda aptrauktas kontūrinis atlošas leidžia užimti klientui patogią padėtį, palaiko nugarą. Didelis privalumas – po nuimama pagalvėle paslėpta kėdės anga tarp atlošo ir sėdynės. Tai palengvina salono švarą ir leidžia lengvai išvalyti baldą.

  Tvirtas, plokščias, kvadrato formos pagrindas garantuoja stabilumą kėdės naudojimo metu. Lygus paviršius su veidrodine apdaila leidžia lengvai išlaikyti krėslą švarų. Plati sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą ilgas valandas, atliekant procedūras. Įrengus kėdę pilnu sukimosi mechanizmu, kirpėjo darbas tampa efektyvesnis ir patogesnis. Porankiai yra tinkamame aukštyje, o tai leidžia teisingai išdėstyti kliento pečius – tai reiškia, kad jis neįkiša galvos į pečius ir nelinksta – tai aiškiai palengvina tikslų procedūrų atlikimą, įskaitant kirpimą.

  Funkcionalus baldas užpildytas patvariu, deformacijai atspariu putplasčiu, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės juodų atspalvių odos. Naudojamos medžiagos užtikrina patogų baldų naudojimą ilgą laiką ir padaro įrangą atsparią drėgmei, patvarią ir lengvai valomą. Dekoratyvinė skiautinė ir aukso spalvos elementai suteikia jam nesenstančios elegancijos. Gabbiano Berlin kirpyklos kėdė išsiskiria išskirtiniu dizainu, suteikiančiu jai išskirtinio charakterio ir todėl kėdė puikiai atrodo daugelyje kirpyklų.

  Į komplektą įeina: sėdynė, pavara su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis domkratas
  • Pagrindas: kvadratas
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: juodos ir auksinės spalvos