Valiuta:

Prekių katalogas

Karštas vaškas depiliacijai

 • Depiliacija vašku yra viena populiariausių depiliacijos būdu. Depiliacijos vašku metu plaukeliai pašalinami su visa šaknimi, todėl šis depiliacijos būdas leidžia džiaugtis ilgalaikiu rezultatu nuo 3 iki 4 savaičių. Dažnai depiliuojant odą vašku, plaukeliai kaskart atauga silpnesni ir švelnesni. Idealiausias plaukelių ilgis yra apie 2 mm.

  Beautyfor siūlo įsigyti įvairių tipų, kokybiškus ir profesionalius depiliacinius vaškus. Beautyfor prekių asortimente rasite: Starpil, Simple Use bei Radipil populiarių prekės ženklų depiliacinius vaškus. Depiliacinių vaškų pasirinkimas taip pat platus, todėl rinktis galima: kasetinį vašką, karštą vašką bei vašką skardinėje pagal norimą konsistencija, kiekį bei veikliąsias medžiagas.

  Būtina žinoti, kad vaškas depiliacijai granulėmis bei diskuose dažniau naudojamas jautrių vietų depiliavimui, tepamas mentele storu sluoksniu ir nuplėšiamas ranka. Vaškas depiliacijai skardinėje ir kasetėse naudojamas kartu su depiliavimo juosta arba depiliavimo popieriumi, tepamas plonu sluoksniu ir yra labiau tinkamas kojų bei rankų depiliavimui (didesnių kūno plotų depiliavimui).

  Patarimai depiliacijos procedūrai:
  1. Svarbu gerai nuvalyti depiliuojamą odos plotą, pašalinti makiažo, kosmetikos likučius, bei negyvos odos likučius, todėl tam puikiai tiks specialios priemonės naudojamos prieš depiliacija vašku (geliai, emulsijos, šveitikliai).
  2. Būtina išsirinkti tinkamą depiliacinį vašką, pasirinktinai, kurią kūno vietą norima depiliuoti.
  3. Rekomenduojama nuvalyti odą specialiomis priemonėmis po depiliacijos, kurios nuramina ir suminkština odą, bei nuvalo vaško likučius.

  Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į reikiamą vaško temperatūra, kuri turi būti tinkama depiliacijai. Rekomenduojama konsistencija – skysto medaus, o temperatūra 30–40 laipsnių priklausomai nuo vaško tipo, jei vaškas yra per šaltas jis gali lūžti, sunkiai teptis.

  Vaškus depiliacijai internetu įsigyti galite www.groziui.lt el. parduotuvėje bei Beautyfor parduotuvėje Vilniuje, adresu: Bitininkų g. 4F. Užsakymai priimami ir telefonu +370 646 95900 yra galimybė pateikti ir el. paštu: info@groziui.lt 

  Skaityti daugiau