Valiuta:

Prekių katalogas

Gabbiano kirpyklos kėdė PORTO, juoda-pilka sp.

 • Gabbiano kirpyklos kėdė PORTO, juoda-pilka sp.

  Kodas: 148043
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika.

  Stilingas kirpyklų elementas
  Elegantiškoje Gabbiano Porto kirpyklos kėdėje sumontuotas efektyvus hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas, kuris užtikrina kėdės funkcionalumą. Tai žymiai padidina darbo efektyvumą ir garantuoja komfortą plaukų stilistui ir klientui. Estetiškai pagaminta kėdė taps bet kurios kirpyklos puošmena.

  Aukštas naudojimo komfortas
  Patvarus hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas leidžia reguliuoti sėdynės lygį 49-61 cm ribose – net kai klientas sėdi kėdėje. Tai užtikrina ergonomiškesnį darbą, leidžiantį reguliuoti sėdynės lygį tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui. Vizualiai įdomus atlošas suteikia klientui užimti patogią padėtį, suteikia puikią atramą nugarai, o tai ypač svarbu atliekant ilgas procedūras. Didelis šio modelio privalumas – tarp atlošo ir sėdynės palikta angą. Esant atvirai angai yra lengviau išlaikyti švarą salone, nes galite lengvai iššluoti plaukus iš kiekvieno šios kėdės kampelio. Tai leidžia supaprastinti darbo vietos paruošimą tarp klientų.

  Sprendimai, palengvinantys jūsų darbą
  Pilnas kėdės sukimosi mechanizmas padaro kirpėjo darbą efektyvesnį ir patogesnį. Tvirtas, plokščias, kvadrato formos pagrindas garantuoja stabilumą naudojimo metu. Matinis, lygus paviršius suteikia elementui elegantišką išvaizdą ir palengvina jo švarą. Patogi sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina aukštą naudojimo komfortą net ir per daugelį procedūrų valandų. Geometriniai, metaliniai porankiai leidžia teisingai išsidėstyti kliento pečius – tai reiškia, kad klientas neįkiša galvos į pečius ir nelinksta – todėl daug lengviau atlikti tikslias procedūras, įskaitant kirpimą. Šiam modeliui skirta stilinga pėdų atrama užtikrina stabilę atramą kliento kojoms.

  Funkcionalūs baldai
  Užpildas su patvariomis, deformacijoms atspariomis putomis, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės odos užtikrina baldų ilgaamžiškumą ir patogų naudojimą ilgą laiką. Apmušalai atsparūs drėgmei, patvarūs ir lengvai valomi. Pilkos spalvos danga suteikia kėdei unikalų dizainą.


  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektą įeina: sėdynė, hidraulika su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis aukščio reguliavimas
  • Pagrindas: kvadratas
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: pilkos spalvos atspalviai

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.