Valiuta:

Prekių katalogas

Cello geliai

 • Cello gelis – ypač efektyvus odos stangrinimas ir celiulito gydymas
  Trumpai apie Cello gelius ir Aroma Derm kosmetika
  Aroma Derm – natūrali kosmetika gaminama Austrijoje, priklausanti Styx Naturcosmetic kompanijai, kuri įsteigta jau nuo 1965 m. Kompanija propaguoja natūralumą, netestuoja kosmetikos su gyvūnais, gamina ekologiškas ir perdirbamas produktų pakuotes, todėl ir produkcijos gamyba vyksta ypač ekologiškomis sąlygomis.
  Aroma Derm kosmetika galima apibrėžti kaip aromaterapijos ir dermatologijos junginiu, kadangi kosmetikos pagrindą sudaro natūralūs eteriniai aliejai ir žolelių ekstraktai. Aroma Derm siūlo net 195 profesionalius kosmetikos produktus, kurie naudojami profesionalioms SPA ir kosmetologijos procedūroms atlikti.


  Kodėl verta rinktis Cello Gel?
  Cello gelio kosmetika gaminama naudojant tik šalto spaudimo augalinius aliejus ir naudoja net 35 eterinius aliejus. Atliekant Cello gelio kūno įvyniojimą, rezultatai pastebimi vos po poros kartų. Cello gelis naudojamas norint pašalinti celiulitą, strijas, kūno apimtis ir svorį, reguliarų riebalų kaupimąsi, norint pašalinti toksinus ir šlakus, odos netolygumus, o taip pat gerinti odos elastingumą ir stangrumą.
  Asortimente yra tiek stipresnio, tiek silpnesnio poveikio geliai, o taip pat geliai, kurie palaiko procedūros rezultatus ir nuramina paraudusią odą po procedūros. Paraudusi ir sudirgusi oda po procedūros – normalus ženklas, kadangi visi geliai turi šildomąjį poveikį. Pavyzdžiui Cello gel ypač stipraus poveikio gelis skirtas įsisenėjusiam ir sunkiai gydomam celiulitui šalint, todėl turintiems itin jautrią odą arba problemų su venomis rekomenduojama naudoti tik specialius Aroma Derm gelius, kurie turi šaldomąjį poveikį arba yra pačio švelniausio veikimo.


  Kūno įvyniojimams skirtos keturios Cello gel rūšys:
  1) Cello Gel – švelnus. Tinka turintiems jautrią odą. Gelis mažina apimtis, stangrina odą.
  2) Cello Gel - vidutinis. Mažina riebalus, gerina kraujo apytaka, turi stipresnį šildomąjį efektą nei švelnaus veikimo Cello gel.
  3) Cello Gel – stiprus. Naudojamas esant probleminiam celiulitui šalinti, turi stiprų karščio efektą.
  4) Cello Gel – ypač stiprus. Sukurtas įsisenėjusiam ir ypač probleminiam celiulitui gydyti. Turi ypač stiprų karščo efektą. Nėra tinkamas turintiems jautrią odą.
  Tarp arba po kūno įvyniojimų procedūrų rekomenduojama naudoti papildomą Aroma Derm priemonę - Azijinės centelės ir apelsino žiedų gelį. Siekiant nuraminti odą po kūno įvyniojimo procedūros rekomenduojama naudoti Cello alavijų kremą po įvyniojimo procedūrų, kuris drėkina ir nuraminą odą.


  Kaip atpažinti celiulitą?
  Celiulito atpažinimui naudojamas klasikinis ,,apelsino žievelės” testas. Išskyriamos trys pagrindinės celiulito stadijos:
  1) Nežymūs celiulito požymiai. Šių požymių, stovint ir sėdint nesimato. Celiulitas atpažįstamas tik suspaudus odą, kuomet pasirodo ,,apelsino žievelė“. Celiulitą šioje stadijoje išgydyti lengviausia.
  2) Vidutiniai celiulito požymiai. Stovint matomi odos netolygumai ir duobutės. Celiulitą šioje stadijoje veiksminga gydyti subalansuota mityba, reguliaria fizine veikla (rekomenduojama gimnastika, treniruotės ir specialūs pratimai) bei nuolat drėkinant odą.
  3) Žymus celiulitas. Itin susmukusi, netolygi ir ‘’duobėta’’ oda. Celiulitui gydyti rekomenduojama naudoti Cello Gel įvyniojimus, subalansuotą ir griežtą mitybą, taip pat rekomenduojama užsiimti aktyvia fizine veikla arba taikyti specialius anti-celiulitinius pratimus.
  Gydant celiulitą, sukeliamas laikinas audinių spaudimas. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo. Tai lengvai galima patikrinti sekant šlapimo spalvą ir kiekį.
  Metabolizmo proceso stimuliacijos pagalba mažėja poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekis. Oda tampa stangresnė, neestetiškai atrodančios „duobutės“ mažėja.


  Cello gel naudojimas
  Cello gel produktai sukurti tik profesionaliam naudojimui.
  Cello gel rekomenduojama įmasažuoti į odą ir apsukti kūno įvyniojimo plėvele (rekomenduojama rinktis maistinę plėvelę). Cello gel įvyniojimas trunka ~35-40 min. ir veikia etapais. Siekiant geriausio rezultato Cello gel įvyniojimai atliekami kas 1-2 mėnesius, o minimalus procedūrų skaičius turi būti ne mažiau 3-jų procedūrų, rekomenduojamas procedūrų skaičius 7-10.
  Cello gel procedūros metu labai daug prakaituojama, todėl nusiėmus įvyniojimo plėvelę būtina švariu ir sausu rankšluosčių prakaito perteklių nuo odos. Procedūros metu patartina gerti šiltą arbatą, tokiu būdu prakaitavimas tik suaktyvės.
  Po Cello gelio įvyniojimo nerekomenduojama eiti po dušu/į vonę ~8 val., degintis saulėje ar soliariume. Būtina gerti daug skysčių – vandens.
  Cello gelio kontraindikacijos
  Cello gelio nerekomenduojama naudoti esant neštumui, inkstų ligoms, okologijai, karščiavimui, odos alergijai, vidaus uždegimams, epilepsijai, venų, kraujagyslių išsiplėtimui.


  Kūno įvyniojimas tvarščiais. Bandažo metodas.
  Aroma Derm pristato ne tik Cello gelių įvyniojimo techniką, tačiau ir tvarščių,kitaip vadinamą bandažo techniką celiulito mažinimo procedūroms. Bandažo techniką – sudėtingesnė nei įprasta įvyniojimo techniką. Ši technika buvo sukurta gydyti problemines ir individualias odos problemas. Šiai technikai taikyti būtini aromatiniai aliejai bei losjonas, kuriame išmirkomas elastinis tvarstis. Šiai procedūrai taip pat taikoma jūros druska ir jūros dumblis. Сeliulito mažinimo procedūra tvarščiais rekomenduoja turintiems jautresnę odą, apvalesnes kūno linijas. 


  Kokių rezultatų tikėtis po kūno įvyniojimo tvarščiais? 
  1. Sumažėja riebalų kiekis
  2. Valomas išorinis odos sluoksnis
  3. Vyksta kūno detoksikacija
  4. Stangrinami audiniai
  5. Skatinamas ląstelių atsinaujinimas
  6. Pakeliami nusileidę sėdmenys, krūtys
  Rezultatas pastebimas po pirmosios procedūros, kadangi sumažėjo kūno apimtys, oda lieka stangresnė, glotnesnė ir tinkamai sudrėkinta. 
  Tvarščius rekomenduojama naudoti ~15 cm pločio, kurie vėliau bus sumirkomi į jūros dumblio arba specialaus losjono tirpalą. Įvyniojimo procedūros trukmė ~2 val. Ši procedūra itin rekomenduojama asmenims besilaikantiems dietos arba norintiems sulieknėti, norinties pakoreguoti problemines kūno linijas/formas, intoksikacijai, sergantiems akne, egzema ir kita odos liga, norintiems efektyviai sudrėkinti visa kūno odą, o tai pat celiulito bei strijų naikinimui. 
  Bandažo technikos procedūros rezultatams pasiekti rekomenduojamas ~3 – 5 procedūrų kursas atleikamas kas savaitę arba 10 dienų. 
  Bandažas – puikus būdas ilgam laikui sumažinti kūno apimtis, celiulitą ir išvalyti odą. 


  Kodėl verta pirkti CELLO gel kosmetika Beautyfor?
  Beautyfor tiekia visų rūšių Cello gelius, o taip pat ir kitas papildomas Cello priemones po kūno įvyniojimų. Cello gelio kaina Beautyfor – ypač patraukli klientui, kadangi kompanija taiko ypatingas Cello gel akcijas ir nuolaidas šiai produkcijai. Cello gel produkciją įsigyti galite internetu www.groziui.lt, Beautyfor parduotuvėse Vilniuje adresu Bitininkų g.4F arba Savanorių pr. 176.

  Užsakymus priimame ir telefonu +370 646 95900, kiekvieną darbo dieną nuo 08.00 val. iki 17.30 val. išskyrus penktadienius iki 17.00 val.

   

  Skaityti daugiau