Prekių katalogas

Gabbiano BARBER kirpyklos krėslas VILNO, juodos sp.

 • Gabbiano BARBER kirpyklos krėslas VILNO, juodos sp.

  Kodas: 148169
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu.


  Modernus, geometrinių formų kirpyklos krėslas Gabbiano Vilno buvo sukurtas atsižvelgiant į praktinę BARBER kirpyklos įrangą. Tai aukštos kokybės baldas su hidrauliniu aukščio reguliavimu, ištraukiama galvos atrama ir reguliuojamu atlošu. 

  Patvarus hidraulinis aukščio reguliavimo mechanizmas leidžia reguliuoti sėdynės lygį 47-64 cm ribose – net kai klientas sėdi kėdėje. Tai užtikrina ergonomiškesnį darbą, leidžiantį reguliuoti sėdynės lygį tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui.

  Kėdė turi nustatomą atlošą, kuris leidžia klientui atsisėsti į patogią, pusiau gulimą padėtį. Šis nustatymas garantuoja geresnę prieigą tam tikrų paslaugų metu. Be to, ištraukiama galvos atrama puikiai palaiko galvą, todėl ją galima pritaikyti pagal individualius poreikius. 

  Vizualiai įdomus atlošas suteikia klientui užimti patogią padėtį, suteikia puikią atramą nugarai, o tai ypač svarbu atliekant ilgas procedūras. Didelis šio modelio privalumas – tarp atlošo ir sėdynės palikta angą. Esant atvirai angai yra lengviau išlaikyti švarą salone, nes galite lengvai iššluoti plaukus iš kiekvieno šios kėdės kampelio. Tai leidžia supaprastinti darbo vietos paruošimą tarp klientų.

  Pilnas kėdės sukimosi mechanizmas padaro kirpėjo darbą efektyvesnį ir patogesnį. Tvirtas, plokščias, kvadrato formos pagrindas garantuoja stabilumą naudojimo metu. Matinis, lygus paviršius suteikia elementui elegantišką išvaizdą ir palengvina jo švarą. Patogi sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina aukštą naudojimo komfortą net ir per daugelį procedūrų valandų. Geometriniai, metaliniai porankiai leidžia teisingai išsidėstyti kliento pečius – tai reiškia, kad klientas neįkiša galvos į pečius ir nelinksta – todėl daug lengviau atlikti tikslias procedūras, įskaitant kirpimą.

  Užpildas su patvariomis, deformacijoms atspariomis putomis, o apmušalai pagaminti iš malonios liesti sintetinės odos užtikrina baldų ilgaamžiškumą ir patogų naudojimą ilgą laiką. Apmušalai atsparūs drėgmei, patvarūs ir lengvai valomi.

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektą įeina: sėdynė, hidraulika su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis aukščio reguliavimas
  • Pagrindas: kvadratas
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: juodos spalvos atspalviai

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.  

 •