Prekių katalogas

 • Kosmetologijos aparatas 6 in 1, BR-1898

  Kodas: BR-1898
 • „6in1 BR-1898“ yra specializuota SPA salonų ir estetinės medicinos klinikų įranga, atliekanti net 6 pažangias priežiūros ir terapines procedūras. Kosmetikos priemonės salonams turi atitikti aukščiausius saugos standartus, grožio kombainas „6 viename“ BR-1898 garantuoja jūsų klientams 100% komfortą ir aukštą procedūrų efektyvumą.
  Funkcijos:

  Ultragarsai 
  Aukšto dažnio - elektroterapija,
  Vakuumas,
  Purškimas
  Biusto stangrinimas,
  Dėmių šalinimas.

  1. Ultragarsas - ultragarsoforezė:
  Jis naudoja akustinės bangos reiškinį. Jis gerina odos kraujotaką, yra naudojamas anticeliulitinėms terapijoms, strijų gydymui. Tai leidžia į gilesnius odos sluoksnius įšvirkšti maitinamuosius, drėkinamuosius, regeneruojančius ir deguonį turinčius preparatus.

  2. Aukšto dažnio - elektroterapija:
  Tai leidžia atlikti elektromasažą naudojant vadinamąjį d'Arsonvalio srovės. Stiklo elektrodo sąlyčio su oda metu kibirkštis sukelia stimuliuojantį poveikį odai ir poodiniams audiniams, raumenims ir netiesiogiai vidaus organams, o gydymo metu susidaręs ozonas turi baktericidinį poveikį. Elektrinių krūvių poveikis sukelia odos kraujagyslių išsiplėtimą, pagreitina medžiagų apykaitą, o tai yra svarbus veiksnys didinant maistinių medžiagų ir vaistinių medžiagų, esančių kosmetikos gaminiuose, absorbciją.

  3. Vakuumas:
  Vakuumas (siurbimas) naudojamas vakuuminiam masažui užtikrinant geresnį kraujo tiekimą odos paviršiui ir bendrą kraujotakos pagerėjimą gydymo srityje, taip pat naudojamas poroms uždaryti ir ląstelių odos nešvarumams pašalinti. Naudinga giliai valyti odą. 

  4. Purškimas:
  Viršslėgis, kuris gali būti naudojamas purškiant skysčius, tokius kaip tonikai, vanduo ar kvapiųjų aliejų ar kitų kosmetikos preparatų (pvz., Purškiamo įdegio preparatai), ir drėkinant purškiant šaltu būdu.

  5. Krūtinės stangrinimas:
  Ritminis siurbiamasis masažas, be kitų, naudojamas krūtų didinimui ir kėlimo procedūroms. Masažas veikia ir audinius, ir raumenis. Aparatas įsiurbia ir išlaisvina gydomas kūno dalis, todėl jas intensyviai gimnastikuoja, o tai žymiai pagerina mikrocirkuliaciją. Šis gydymas pagerina krūtinės tvirtumą ir pašalina strijas.

  6. Dėmių šalinimas:
  Kraujagyslių uždarymas ir pigmentacijos pokyčių bei dėmių pašalinimas aukšto dažnio srove.


  Techniniai duomenys:
  Maitinimas: 110 / 220V
  Įrenginio matmenys: 38x29x13cm,
  Svoris: 7kg
  Pakuotės matmenys: 45x33x26cm