Prekių katalogas

 • Giovanni D-20 veido odos Vapozonas, baltos sp.

  Kodas: 147019
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Giovanni“ - prekės ženklas, kurio specializacija yra praktinė grožio salonų įranga, be kita ko, siūlanti kosmetinius baldus ir įrangą. Didelis gaminių ilgaamžiškumas, ergonomika ir funkcionalumas suteikia naudotojams darbo patogumą ir komfortą. 

  Daugiafunkcis oro garintuvas Giovanni D-20 yra itin efektyvus prietaisas, kuris puikiai tiks bet kuriame grožio salone. Jis gamina garus, kurie skatina odą apsivalyti ir paruošia ją tolimesnėms kosmetinėms procedūroms.

  Vapozon prietaisas yra labai intuityvus naudoti. Naudodami rankenėlę galite nustatyti pageidaujamą procedūrų trukmę ir įjungti UV lempą, kuri užtikrina vandens dezinfekciją. Prietaisas taip pat turi funkciją, leidžiančią atlikti aromaterapiją, dėka specialaus elemento, esančio ties purkštuko anga. Dėl paprastos įrangos eksploatacijos ir funkcionalumo tai puikus pasirinkimas kiekvienam grožio salonui.

  Kokioms procedūroms tinka garintuvas?

  Pagrindinė prietaiso funkcija – efektyviai išvalyti ir drėkinti odą. Vapozono veikimas pagrįstas garo gamyba, kuri suminkština negyvas epidermio ląsteles, išplečia odos poras ir kraujagysles, paruošia odą tolimesnioms kosmetinėms procedūroms. Visų pirma, naudojant garintuvą galima suminkštinti odos raginį sluoksnį, o tai ypač svarbu valomųjų procedūrų veiksmingumui – palengvina inkštirų ir negyvos odos pašalinimą, atblokuoja riebalines liaukas (vadinamąsias odos poras), o tai palengvina riebalų sluoksnių išsiskyrimą.

  Stimuliuojamas kvėpavimas ir odos cirkuliacija, todėl pagerėja nešvarumų ir nereikalingų medžiagų apykaitos produktų pasišalinimas. Taip pat pagerėja odos aprūpinimas deguonimi ir maistinių medžiagų įsiskverbimas tolesnių procedūrų metu. Procedūrą galima naudoti ir kitoms kūno vietoms, kurias reikia giliai išvalyti – pavyzdžiui, kaklo, iškirptės ar nugaros odai. Procedūrą taip pat gerai pasiteisins galvos odos terapijoje, taip pat plaukų priežiūros procedūrų metu. 

  Prietaisas pagamintas iš patvaraus plastiko, todėl jį lengva palaikyti švarų. Trikojis prietaiso stovas turi paprastą aukščio reguliavimą 78-95 cm diapazone, kuris leidžia nustatyti įrangą atitinkamame lygyje, kad būtų užtikrintas darbo komfortas procedūrą atliekančiam asmeniui. Garintuvo antgalį galima pasukti, o tai padidina galimų nustatymų diapazoną. Tvirtas pagrindas su guminiais ratukais pagerina mobilumą.


  Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektą įeina: prietaisas,  trikojis su keturių pečių pagrindu ant guminių ratukų, instrukcija.

  Duomenys:

  • Spalva: balti atspalviai
  • Vapozono galia: 750W
  • Didinamosios lempos galia: 9,5 W
  • Vapozono įtampa: 220V
  • Didinamosios lempos įtampa: 100-240V 
 •