Prekių katalogas

Parafinas

 • Parafinas yra perdirbta medžiaga išgauta iš naftos, naudojama kosmetinėms ir medicininėms procedūroms grožio salonuose ir SPA centruose bei reabilitacijų centruose. Dažniausiai parafinas būna baltos ir gelsvos spalvos, tačiau pridedant įvairių eterinių aliejų ir ekstraktų bei vitaminų jo spalva kinta, atsižvelgiant į įmaišomą medžiagą. Parafinavimo procedūra puikiai tinka prieš manikiūro arba pedikiūro procedūras.

  Parafino naudojimas
  Vieną ir tą patį parafiną naudoti galima tik vieną kartą, kadangi, jis sutraukia ir kaupia odos nešvarumus. Prieš parafinavimo procedūrą patariama atlikti lengvą odos šveitimą, patepti odą kremu. Prieš naudojant parafiną jį būtina sužildyti iki 75–80 °C. Tai daryti rekomenduojama specialioje parafino vonelėje. Parafino vonelė – specialus parafino šildymo indas.

  Sušildžius parafiną, turi atsirasti skysta masė. Skystas parafinas lengvai pasiskirstys ant odos. Parafinas šilumą atiduoda palengva, todėl nesukelia jokių nudegimų. Parafinavimo procedūra dažniausiai atliekama rankoms, kojoms arba veidui. Tinka sausoms ir skilinėjančioms alkūnėms. Panardinus rankas arba kojas į parafiną kelis kartus, vėliau naudojamos specialios pirštinės arba kojinės, kurios ilgiau išsaugo šilumą po procedūros. Parafiną naudoti rekomenduojama bent kartą į savaitę.

  Parafino nauda
  Parafiną/ parafino voneles naudoja norint pašalinti iš odos toksinus ir nešvarumus, spuogus. Parafinavimo procedūra lygina odą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, sumažina spazmų ir raumenų uždegimo galimybę, o taip pat mažina sąnarių skausmus. Po parafino procedūros oda tampa lygesnė ir minkštesnė. Parafinavimo procedūra puikiai tinka nuolat šąlančioms galūnėms, kadangi yra pagreitinama kraujotaka. Svarbu paminėti, kad parafino procedūros netinka turintiems odos opas bei odos uždegimus.

  Parafiną internetu įsigyti galite www.groziui.lt el. parduotuvėje bei Beautyfor parduotuvėje Vilniuje, adresu: Bitininkų g. 4F. Užsakymai priimami ir telefonu +370 646 95900 yra galimybė pateikti ir el. paštu: info@groziui.lt

  Skaityti daugiau