Prekių katalogas

Giovanni profesionalus veido odos Vapozonas su padidinamuoju stiklu ir lempa D-21, balta

 • Giovanni profesionalus veido odos Vapozonas su padidinamuoju stiklu ir lempa D-21, balta

  Kodas: 147020
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • „Giovanni“ - prekės ženklas, kurio specializacija yra praktinė grožio salonų įranga, be kita ko, siūlanti kosmetinius baldus ir įrangą. Didelis gaminių ilgaamžiškumas, ergonomika ir funkcionalumas suteikia naudotojams darbo patogumą ir komfortą.

  Daugiafunkcis oro garintuvas Giovanni D-21 su didinamąja lempa yra itin efektyvus prietaisas, kuris puikiai tiks bet kuriame grožio salone. Prietaisas gamina garus, kurie efektyviai valo ir paruošia odą tolimesnėms kosmetinėms procedūroms. Didinamoji lempa leidžia atidžiai apžiūrėti veido odą, kartu puikiai apšviečiant darbo sritį.

  Wapozonas yra labai intuityvus naudoti. Naudodami rankenėlę galite nustatyti pageidaujamą procedūros trukmę ir įjungti UV lempą, kuri užtikrina vandens dezinfekciją. Prietaisas taip pat turi funkciją, leidžiančią atlikti aromaterapiją, dėka specialaus elemento, esančio ties purkštuko anga. Lanksti didinamojo stiklo lempos rankena leidžia ją tinkamai nustatyti, priklausomai nuo šiuo metu atliekamos procedūros. Padidinimo stiklas (lupa) tiks tiksliioms procedūroms atlikti ir leis atidžiau apžiūrėti odą. Dėl paprastos įrangos eksploatacijos ir funkcionalumo tai puikus pasirinkimas kiekvienam grožio salonui.

  Pagrindinė prietaiso funkcija – efektyviai išvalyti ir drėkinti odą. Vapozono veikimas pagrįstas garo gamyba, kuri suminkština negyvas epidermio ląsteles, išplečia odos poras ir kraujagysles, paruošia odą tolimesnioms kosmetinėms procedūroms. Visų pirma, naudojant garintuvą galima suminkštinti odos raginį sluoksnį, o tai ypač svarbu valomųjų procedūrų veiksmingumui – palengvina inkštirų ir negyvos odos pašalinimą, atblokuoja riebalines liaukas (vadinamąsias odos poras), o tai palengvina riebalų sluoksnių išsiskyrimą.

  Stimuliuojamas kvėpavimas ir odos cirkuliacija, todėl pagerėja nešvarumų ir nereikalingų medžiagų apykaitos produktų pasišalinimas. Taip pat pagerėja odos aprūpinimas deguonimi ir maistinių medžiagų įsiskverbimas tolesnių procedūrų metu. Procedūrą galima naudoti ir kitoms kūno vietoms, kurias reikia giliai išvalyti – pavyzdžiui, kaklo, iškirptės ar nugaros odai. Procedūrą taip pat gerai pasiteisins galvos odos terapijoje, taip pat plaukų priežiūros procedūrų metu.

  Prietaisas pagamintas iš patvaraus plastiko, todėl prietaisą lengva palaikyti švarų. Trikojis stovas turi paprastą aukščio reguliavimą 78-95 cm diapazone, kuris leidžia nustatyti įrangą atitinkamame lygyje, kad būtų užtikrintas darbo komfortas procedūrą atliekančiam asmeniui. Tiek didinamojo stiklo lempą, tiek garintuvo antgalį galima pasukti atskirai, o tai padidina galimų nustatymų diapazoną.

  Į komplektą įeina: vaza, didinamojo stiklo lempa, trikojis su keturių pečių pagrindu ant guminių ratukų, instrukcija.

  Duomenys:

  • Spalva: juodi atspalviai
  • Vapozono galia: 750W
  • Didinamosios lempos galia: 9,5 W
  • Vapozono įtampa: 220V
  • Didinamosios lempos įtampa: 100-240V   
 •