Prekių katalogas

 • Utsukusy MESO SKIN DUAL kosmetologinis prietaisas

  Kodas: MSD
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later

  Neivazinė Mezoterapija

 • MESO SKIN DUAL – puikūs rezultatai be skausmo ar žalos odai.

  Meso Skin Dual, skirtas veikliųjų medžiagų patekimui į odą. Tai yra saugi, efektyvi ir neinvazinė procedūra, kuri prisitaiko prie visų odos tipų ir gali būti atliekama bet kuriuo metų laiku. Rezultatai matomi nuo pirmos sesijos ir laikui bėgant -  išlaikomi, tinkamai prižiūrint odą. 

  MESO SKIN DUAL – novatoriška kosmetologinė procedūra

  Odos atjauninimo poreikių pasikeitimas

  Pastaraisiais metais odos atjauninimo noras labai pasikeitė. Tai, kas anksčiau buvo laikoma prabanga, dabar yra neatsiejama sveikos gyvensenos dalis. Tuo pat metu mūsų lūkesčiai dėl rezultatų išaugo.

  Laikui bėgant oda praranda savo tonusą, tekstūrą ir spindesį, o tai pat atsiranda ir pirmieji senėjimo požymiai, smulkios ir gilios raukšlės.
   

  Revoliucija odos atjauninimo srityje

  Meso Skin Dual siekiama skatinti odos atjauninimą nesukeliant skausmo ar šalutinio poveikio. Tai patogus naudoti ir kompaktiškas apratas. Skirtingai nuo kitų metodų, tokių kaip mikroadatų procedūros (Įnvazinės), kurios sukelia mikro odos pažeidimus, skatinančius savaiminį gijimą, šis prietaisas veikia labai saugiai, nieko nepažeidžiant, tačiau labai efektyviai. 

  Meso Skin Dual technologija

  Meso Skin Dual – tai naujoviška procedūra, kovojanti su odos senėjimu iš vidaus ir išorės. Ši technologija skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir kolageno bei elastino – dviejų itin svarbių odos tvirtumo ir elastingumo komponentų – gamybą. 

  Veikimo būdas giliuose dermos sluoksniuose

  Meso Skin Dual technologija veikia giliausiuose dermos sluoksniuose, kur yra odos kamieninės ląstelės. Šios kamieninės ląstelės yra atsakingos už naujų, sveikų odos ląstelių, kurios pakeičia pažeistas ląsteles, atsiradusias dėl senėjimo, saulės poveikio, taršos ir kitų veiksnių, kūrimą. Meso Skin Dual siunčia signalus šioms ląstelėms, kad padidintų jų aktyvumą ir skatintų jų dauginimąsi, todėl suaktyvėja ląstelių metabolizmas. 

  Kovoja su laisvaisiais radikalais
  Be to, Meso Skin Dual padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus – molekules, kurios pažeidžia ląsteles ir pagreitina senėjimo procesus. 

  Universalus ir saugus pritaikymas
  Meso Skin Dual yra saugi, efektyvi ir neinvazinė procedūra, tinkanti visų tipų odai ir gali būti atliekama ištisus metus. Rezultatai matomi jau po pirmo seanso ir gali būti palaikomi ilgesnį laiką tinkamai prižiūrint odą.

  Puiki sinergija su Utsukusy produktais
  Procedūros puikiai dera su visomis Utsukusy produktų linijomis. 

  Pažangi odos atnaujinimo technologija
  Meso Skin Dual atveria visiškai naują odos išvaizdos dimensiją.

  • Technologija: Pirmoji technologija, turinti gilų atkuriamąjį poveikį.
  • Atjauninimas: Palaiko naujų, aktyvių odos ląstelių susidarymą jaunesnei išvaizdai.
  • Atsparumas: Pagreitina odos atsinaujinimą, kad oda atrodytų gaivesnė.
  • Energija: Sumažina raukšlių susidarymą ir pagreitina odos regeneraciją.
  • Kraujo cirkuliacija: Skatina deguonies ir maistinių medžiagų tiekimą į odos ląsteles dėl priešuždegiminio poveikio.
  • Elastingumas: Stiprina odos struktūrą ir ją restruktūrizuoja.
  • Drėkinantis: Padeda veikliosioms medžiagoms prasiskverbti į visus odos sluoksnius ir apsaugo nuo dehidratacijos.
  • Mikrobiologija: Sukuria optimalų mikrobiomą jaunai odai.


  Paprastas ir intuityvus prietaiso meniu valdymas.

  Meso Skin Dual siūlo įvairias programas veido ir kūno procedūroms. Tai leidžia pasirinkti tinkamą programą atskiriems serumams - kokteiliams.

  Meso Skin Dual universalumas
  Meso Skin Dual yra kompaktiškas prietaisas, kurį galima naudoti estetikos kabinetuose ir studijose, kurios nori pasiūlyti aukščiausios kokybės veido, kūno ir plaukų procedūras. Ši technologija yra daugiau nei penkerių metų tyrimų rezultatas ir buvo sukurta kaip saugi procedūra, leidžianti transderminiu būdu tiekti estetinius ir koncentruotus serumus - kokteilius.

  Pagerinta kraujotaka + LED šviesos terapija
  Prietaisas pagerina kraujotaką, padidindamas mikrocirkuliaciją procedūros vietoje. Tai veikia ląstelių reaktyvaciją, audinių hidrataciją ir fibroblastų stimuliaciją bei kolageno formavimasi  – visi procesai, būtini pažeistų audinių atstatymui. Be to, Meso Skin Dual siūlo LED šviesos terapiją. Raudona LED šviesa pagerina smulkias linijas ir raukšles, skatina kolageno gamybą ir regeneruoja pažeistos odos vietas. Mėlyna LED šviesa mažina odos dėmes, kovoja su spuogais ir taip pat turi regeneracinį pažeistos odos poveikį.

  Saugi alternatyva tradicinei mezoterapijai
  Prietaisas leidžia veikliosioms medžiagoms absorbuotis į poodinį audinį ir raumenų membranas. Tai saugi, efektyvi ir neskausminga alternatyva pvz ur įprastinė mezoterapija ir mikroadatų naudojimas.

  TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS
  Nominali įtampa 220V ~ 240V
  Dažnis 50Hz/60Hz
  Išėjimo galia: 10VA
  Saugiklis: RT28-32(RO15)20A 500V

  Dėmesio tai užsakomas prietaisas, kurio tiekimas yra ilgesnis nei įprastai.

   

 •