Masažo aliejus

 • Beautyfor bendradarbiauja su Verana Cosmetics kompanija, kuri tiekia itin aukštos kokybės masažo aliejus profesionalams. Verana Cosmetics tai kompanija, kuri kuria ir gamina tik natūralaus pagrindo, aukščiausios kokybės kosmetiką. Visi Verana Cosmetics kompanijos masažo aliejai yra sukurti pagal ypatingą formulę, kurioje yra 99,8 % natūralių ingridientų ir nėra jokio vandens. Masažo aliejus gaminamas tik iš natūralaus aliejaus ekstraktų. Masažo aliejus neturi jokių pridėtinių dažiklių, nėra koncentruotas, gaminamas tik iš pirmo spaudimo aliejų.

  Kodėl verta rinktis Verana masažo aliejus?
  1. Verana masažo aliejaus gamybai nenaudojami jokie papildomi vazelinai ar mineraliniai aliejai, o tik natūralūs aliejai.
  2. Verana naudoja tik natūralius eterinius aliejus.
  3. Verana produkcija gaminama išskirtinai žemoje temperatūroje, norint išsaugoti visų pagrindinių komponentų veikliąsias medžiagas.
  4. Visi Verana kosmetikos gamybos receptai sukurti atsižvelgiant į visų komponentų, įeinančių į kuriamos kosmetikos sudėti, veikliųjų medžiagų efektyvumą bei naudą.

  Verana masažo aliejus maitina ir minkština oda, atstato jos balansą. Masažo aliejus praturtintas natūralių aliejų ir vitaminų junginiais. Turi dezinfekuojančių savybių, gydo smulkias žaizdeles bei suskilinėjusią odą. Patartina naudoti su Verana odos šveitikliu, kremu arba kūno sviestu. Verana odos šveitiklis, kremas-sviestas tai papildoma masažo priemonė, norint turėti nepriekaištingą odą.

  Verana aliejus – profesionali masažo priemonė, kuri naudojama masažo salonuose bei SPA procedūrų centruose, o taip pat populiari ir tarp individualių masažo profesionalų. Ne profesionaliam naudojimui Beautyfor rekomenduoja naudoti Verana odos šveitiklius, kremus-sviestus, į kurių sudėti įeina dar daugiau natūralių aliejų, tokiu būdų pakeičiant meistro rankų darbą – masažą, į dar daugiau naudingųjų medžiagų, kurios užtikrins reikiamą efektą.

  Beautyfor rekomenduojamos masažo priemonės:
  1. Verana odos šveitiklis, kuris naudojamas prieš masažo ir SPA procedūras, paruošia odą geresniam, po šveitimo naudojamų priemonių įsisavinimui.
  2. Verana odos kremą-sviestą, kuris naudojamas kaip papildomą priemonė norint suminkštinti, atgaivinti, išlyginti odą. Ypatingai rekomenduojamas, jei neturite galimybės atlikti masažo procedūrą.
  3. Verana masažo aliejų, kuris giliai maitina ir minkština odą, yra visiškai natūralus, puikiai tinka profesionalams.
  4. Vienkartinės masažo priemonės kaip: paklodės, šlepetės, kelnaitės, rankšluosčiai bei chalatai.

  Beautyfor masažo priemonės bei masažo aliejus įsigyti galite www.groziui.lt bei Beautyfor parduotuvėje Vilniuje, adresu: Bitininkų g. 4F. Užsakymai priimami ir telefonu +370 646 95900 yra galimybė pateikti el. paštu: info@groziui.lt