Prekių katalogas

Veido odos masažuoklis, volelis Be Osom White Crystal, balto kvarco volelis

 • Veido odos masažuoklis, volelis Be Osom White Crystal, balto kvarco volelis

  Kodas: BEOSOMROLL3
 • Niekas kitas nesuteikia moteriai tiek pasitikėjimo savimi, kaip tobula, švytinti bei jaunatviška veido oda. Štai kodėl „Be Osom“ sukūrė paprastą, tačiau itin veiksmingą veido odos masažuoklį, kuris atpalaiduos Jūsų veido odą, ją sustangrins bei suteiks skaistumo. Be to, veido masažas taip pat sumažins paburkimus, tamsius ratilus po akimis bei mimikos raukšlių matomumą.

  Šis „Be Osom“ veido odos – masažuoklis volelis yra pagamintas iš baltojo kvarco.

  Baltasis kvarcas išreiškia ramybę, sąžiningumą, tyrumą bei nuoširdumą. Jis turi labai stiprią gydomąją energiją ir yra teigiamos energijos sustiprintojas. Šis nuostabus akmuo padeda pažvelgti į pasaulį kitu žvilgsniu, apvalo protą nuo slegiančių minčių, o sielą nuo neigiamų energijų, taip suteikiant vidinę ramybę. Be to, baltasis kvarcas taip pat yra puikiai žinomas dėl savo gydomųjų savybių – jis pagerina vitaminų įsisavinimą, šalina nuovargį ir nerimą bei suaktyvina kraujotaką.

  Šiuo „Be Osom“ veido odos masažuokliu – voleliu itin paprasta naudotis – skirkite veido bei kaklo masažui vos kelias minutes per dieną ir džiaukitės atsigavusia bei švytinčia veido oda!

  Išskirtinės „Be Osom“ veido odos masažuoklio savybės:

  Pagamintas iš natūralaus baltojo kvarco;

  Natūralus akmuo vėsina odą, o masažavimas atpalaiduoja įsitempusius audinius;

  Galima naudoti bet kokiai veido odos sričiai: kaktai, kaklui, nosiai, burnos sričiai, skruostams bei jautriai paakių zonai;

  Mažina veido nuovargį ir patinimą;

  Mažina patinimus, tamsius ratilus ir „maišelius“ po akimis;

  Sumažina mimikos raukšlių bei smulkių veido raukšlelių matomumą;

  Pagerina veido odos kraujotaką;

  Oda tampa skaistesnė ir jaunatviškesnė;

  Itin patogu naudotis.

  Dėmesio: veido odos masažuoklį naudokite tik ant švarios, išvalytos veido ir kaklo odos. Procedūros metu nenaudokite didelio spaudimo. 

 •