Valiuta:

Prekių katalogas

GABBIANO kirpyklos krėslas ROMA, rudos sp.

 • GABBIANO kirpyklos krėslas ROMA, rudos sp.

  Kodas: 148055
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimosi komfortu.

  Gabbiano Roma kirpyklos kėdėje yra įrengtas patvarus hidraulinis "keltuvas" reguliuojantis baldo aukštį. Aukštas šio krėslo funkcionalumas ir kokybė, užtikrina komfortą kirpėjams ir klientams ir užtikrina, kad meistro darbas būtų atliktas efektyviai ir patogiai.

  Estetiškai pagamintas krėslas ROMA - taps bet kurios kirpyklos puošmena!

  Aukštis reguliuojamas naudojant patvarų "hidraulinį keltuvą", kuris leidžia reguliuoti sėdynės lygį 50-63 cm ribose – net ir klientui sėdint ant kėdės. Tai užtikrina ergonomišką meistro darbą. Tinkamai profiliuotas atlošas yra aptrauktas sintetine oda.

  Tvirtas, plokščias, apvalus pagrindas užtikrina stabilumą naudojimo metu. Matinis, lygus paviršius suteikia elementui elegantišką išvaizdą ir palengvina jo švarą. Krėslas įrengtas su pilnu ęš0 laips. sukimosi mechanizmu, todėl kirpėjo darbas tampa efektyvesnis ir patogesnis. Patogi sėdynė su putplasčio užpildu užtikrina aukštą naudojimo komfortą. Porankiai leidžia tinkamai išdėstyti kliento pečius, taip daug lengviau atlikti tikslias procedūras, įskaitant plaukų kirpimą.

  Ergonomika ir paprastumas

  Funkcionalus baldas užpildytas patvariu, deformacijai atspariu porolonu, o apmušalai pagaminti – iš malonios liesti sintetinės odos. Naudojamos medžiagos užtikrina baldo ilgaamžiškumą ir patogų naudojimą ilgą laiką bei padaro įrangą atsparią drėgmei, patvarią ir lengvai valomą. Rudos spalvos apmušalas ir juodas pagrindas suteikia šiam baldui unikalumo. Įranga išsiskiria minimalistiniu dizainu, todėl krėslas puikiai atrodys daugelyje grožio salonų.

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektą įeina: sėdynė, pavara su pagrindu, atrama kojoms.

  Duomenys:

  • Hidraulinis aukščio reguliavimas - 50-63 cm ribose 
  • Krėslo svoris: 33kg
  • Pagrindas: apvalus
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: rudi ir juodi atspalviai 

  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.