Prekių katalogas

Gabbiano Fine SILVER Roll Speed meistro kėdutė

 • Gabbiano Fine SILVER Roll Speed meistro kėdutė

  Kodas: 148166
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika. Pasiūlyme yra didelis pasirinkimas funkcinių salono įrangos elementų, tokių kaip foteliai, plovyklos ar infrazonai.

  Gabbiano Fine Gold kirpimo kėdė stebina savo unikalia išvaizda. Sėdynė iš blizgios odos imituojančios metalą yra tinkamai profiliuota, todėl užtikrinamas darbo komfortas net ir ilgalaikių procedūrų metu. Aukščio reguliavimas leidžia pritaikyti baldą pagal individualius poreikius.

  Patikimas hidraulikos mechanizmas leidžia reguliuoti sėdynės aukštį 54-74 cm diapazone, todėl ją labai lengva reguliuoti pagal individualius poreikius. Reikšmingas patobulinimas – galimybė visiškai pasukti pačią sėdynę, kuri užtikrina judėjimo laisvę. Guminiai ratukai užtikrina sklandų judėjimą.. ABEC-7 ratų guoliai garantuoja sklandų veikimą ir didelį mobilumą. Visa tai daro didelę įtaką naudojimo patogumui.

  Išskirtinė meistro kėdutė, atrodo itin elegantiškai. Puikiai tinka tiek kirpykloms, tiek grožio salonams. Chromuotas rėmas ir stabilus penkių žvaigždučių pagrindas su guminiais ratukais užtikrina saugų naudojimą, gerą mobilumą ir galimybę prisitaikyti prie Jūsų poreikių. Tinkamai profiliuota balno sedynės forma, užpildyta nesiderfomruojančiu putplasčio medžiaga, kuri garantuoja patogų naudojimą ir komfortą. Sidabro atspalvių blizgios sintetinės odos užvalkalas yra lengvai valomas, patvarus ir atsparus drėgmei.

   

  Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje.

  Plotis: 45cm
  Aukštis: 74-54cm
  Sėdynė: 28 x 30 cm
  Svoris: 7.4kg

  Dėmesio. Sėdynės atspalvis skiriasi nuo pagrindo atspalvio.

  Duomenys:

  Spalva: sidabro atspalviai
  Sėdynės apmušalai: sintetinė oda
  Sėdynės užpildas: putplastis
  Ratų guoliai: ABEC-7
  Rato medžiaga: guma   

 •