Prekių katalogas

XPREEN SONIC dantų šepetėlis

 • XPREEN SONIC dantų šepetėlis

  Kodas: 133136
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Elektrinis dantų šepetėlis Xpreen veikia naudojant sonic technologiją, inovatyvus bešepetėlis variklis valo dantis net 38 000 šepetėlio judesių per minutę greičiu. Šluojančiais judesiais jie nukreipia skysčius giliai į siaurus tarpus tarp dantų ir išilgai dantenų linijos. Jis nuvalo apnašas 10 kartų geriau nei įprastas dantų šepetėlis.
  Šepetys turi 5 valymo režimus: švarus, jautrus, baltas, guminis ir poliravimas. Sonic elektrinis dantų šepetėlis patenkina įvairius valymo poreikius ir užtikrina išskirtinį, patogų dantų valymą.
  Pažangus: įtaisytas intelektualus atminties lustas automatiškai įsimena paskutinį jūsų pasirinkimą. Laikmatis užtikrina pakankamą valymo laiką, o laikmatis sustoja kas 30/45s, kad įsitikintų, jog visi dantys buvo išvalyti.
  7 įkrovimai per metus : Integruota 1800 mAh ličio baterija vienu įkrovimu veikia apie 50 dienų (naudojant valymo režimą po 2 minutes kiekvieną kartą ir du kartus per dieną).
  Sonic dantų šepetėlis: Dantų šepetėlis yra gerai suprojektuotas, kompaktiško ir elegantiško dizaino. Neslystanti rankena puikiai jaučiasi rankoje. O vandeniui atsparus IPX7 dėklas daro jį daug saugesnį naudoti.
  Specifikacija:
  Produkto funkcija: valo apnašas ir balina dantis
  Baterijos talpa: 1800 mAh
  Įkrovimo režimas: DC įkrovimas
  Įkrovimo srovė: DC 5V / 300mAh
  Įkrovimo laikas: apie 6 val
  Darbo laikas: apie 50 dienų (gali skirtis priklausomai nuo naudojimo dažnumo)
  Šerių medžiaga: DuPont deimantiniai šereliai
  Valymo galvutės tarnavimo laikas: dėl sveikatos priežasčių šepetėlio galvutę reikia keisti kas 3 mėnesius. (Atėjo laikas pakeisti šepetėlio galvutę, kai mėlyni šereliai išnyks.)
  Į paketą įeina:
  - prietaisas
  - standartinė šepetėlio galvutė
  - įkrovimo laidas
  - vartotojo vadovas
  Informuojame, kad pagal str. Vartotojų teisių įstatymo 38 punkto 5 punktu, dėl sveikatos apsaugos ir higienos, teisė atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma prekėms, pristatomoms sandarioje pakuotėje, jeigu pakuotė buvo atidaryta po pristatymo.

 •