Prekių katalogas

XPreen šildomas blakstienų rietikiklis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 133514
  Kaina 2500
  • EXPRESS PRISTATYMAS VILNIUJE su ZITICITY kurjeriu! Prekes pažymėtas "EXPRESS PRISTATYMAS" ženkliuku , užsakius iki 11:30 val. - pristatomos tą pačią darbo dieną! Pristatymo kaina €3,50 

   

  • JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI NUO 5 iki  9 d.d.  
  JEI PREKĖS SANDĖLYJE NETURIME PRISTATYMAS GALI TRUKTI IKI 5 - 9 d.d.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
 • Šildomas blakstienų rietiklis XPREEN
  Tušo formos, elektrinis blakstienų riteiklis puikiai prisitikaio prie blakstienų formos, padeda užriesti ir suformuoti blakstienas nuo šaknų iki galiukų ir lengvai sukuria garbanojimo efektą, kuris išlieka ilgiau nei tradicinis žnyplinis rietiklis.

  10 sekundžių įkaitinimas
  „Xpreen“ šildomas rietiklis yra pagamintas iš greitai įkaistančių medžiagų ir sušyla per ~10 sekundžių. Po to, kai raudonas terminis silikonas prietaiso viršuje ir nugarėlėje pasidaro baltas, galite jį naudoti ir suformuoti gražią riestą blakstieną.

  Saugus dizainas su išlenktomis šukomis
  Xpreen elektrinio rietiklio išlenktas šepetėlio-antgalio dizainas gali veiksmingai apsaugoti vartotojus ir yra lengvai naudojamas blakstienoms riesti. Apsauginis griovelis ilgina atstumą tarp kaitinimo laido ir voko, o tai apsaugo nuo odos nudegimų.

  Ilgalaikis veikimas ir du temperatūros nustatymai
  Šis elektrinis blakstienų rietiklis gali išlaikyti blakstienų forma 24 valandas. Du temperatūros nustatymai tinka skirtingų tipų blakstienoms.

  Įkrovimas
  Elektrinis blakstienų rietiklis turi įmontuota 450mAh baterija, kuri kiekvieną kartą įkraunama (5 minutes). Prietaisą galima lengvai įkrauti bet kuriuo metu naudojant pridedamą įkrovimo laidą.