Valiuta:

Prekių katalogas

Prabangus kirpyklos krėslas GABBIANO MALAGA, juoda-aukso sp.

 • Prabangus kirpyklos krėslas GABBIANO MALAGA, juoda-aukso sp.

  Kodas: 146704
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano yra prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimo patogumu.

  Stilingas kirpyklos elementas
  Kirpyklos kėdė Gabbiano Malaga su hidrauliniu aukščio reguliavimo mechanizmu yra praktiškas baldas, kuris taps kirpyklos puošmena. Klasikinės spalvos ir dekoratyviniai aukso atspalvių elementai suteikia elegantišką išvaizdą. Aukštas funkcionalumas užtikrins komfortą tiek kirpėjams, tiek jo naudotojams.

  Funkcionalumas, patogumas ir patikimumas
  Patvarus hidraulinis keltuvas leidžia reguliuoti sėdynės aukštį 52-68 cm intervale, net kai klientas sėdi ant kėdės. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą ir suteikia galimybę efektyviai reguliuoti aukštį tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui. Patogus atlošas leidžia užimti tinkamą padėtį ir suteikia atramą nugarai, o tai ypač svarbu daug valandų trunkančių procedūrų metu.

  Apgalvoti sprendimai
  Tvirtas, kvadratinis pagrindas užtikrina stabilumą naudojimo metu. Dėl lygaus paviršiaus šį elementą lengva išlaikyti švarų. Plati sėdynė, užpildyta atitinkamai kietomis putomis, užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą net ilgų procedūrų metu. Porankiai yra tinkamame aukštyje, todėl leidžia teisingai išsidėstyti kliento pečius. Tai palengvina tikslų paslaugų atlikimą.

  Elegancija ir didelis naudojimo komfortas
  Fotelis užpildytas putplasčiu, kuris yra patvarus ir nesideformuoja, užtikrina patogų naudojimą ilgą laiką. Apmušalai pagaminti iš malonios liesti specifinės struktūros dirbtinės odos. Dėl tokios medžiagos naudojimo baldas yra atsparus drėgmei, patvarus ir lengvai valomas. Pilkų atspalvių danga ir aukso spalvomis lakuoti dekoratyviniai metaliniai paviršiai suteikia nesenstančios elegancijos. Dėka išskirtinės klasikinės apdailos, krėslas puikiai atrodo beveik bet kurioje erdvėje.

  Sėdynės plotis: 50cm
  Atlošo aukštis: 40cm, plotis: 47cm
  Porankio aukštis nuo krėslo apačios iki viršaus: 35cm
  Sėdynės storis: 11cm
  Krėslo storis: 33kg

  Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektaciją įeina: sėdynė, pavara su pagrindu.

  Duomenys:

  Hidraulinis keltuvas
  Pagrindas: kvadratas
  Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  Spalvos: juodi atspalviai, auksiniai atspalviai  

  Dėmesio baldus sveriančius daugiau nei 30kg, imamas papildomas užnešimo/transportavimo mokestis.