Prekių katalogas

Kirpyklos krėslas Gabbiano Toledo auksas-juoda sp.

 • Kirpyklos krėslas Gabbiano Toledo auksas-juoda sp.

  Kodas: 146708
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano yra prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika. 

  Stilingas kirpyklos elementas

  Kirpyklos kėdė Gabbiano Toledo su hidrauliniu mechanizmu yra praktiškas baldas, kuris taps kirpyklos puošmena. Klasikinės spalvos ir dizainas ir seno aukso atspalvių dekoratyviniai elementai suteikia elegantišką išvaizdą. Aukštas funkcionalumas užtikrins komfortą tiek kirpėjams, tiek klientams.

  Funkcionalumas, patogumas ir patikimumas

  Patvarus hidraulinis mechanizmas leidžia reguliuoti sėdynės lygį 48-64 cm diapazone, net kai klientas sėdi ant kėdės. Tai garantuoja ergonomiškesnį darbą, kadangi galima laisvai reguliuoti aukštį tiek kliento, tiek kirpėjo ūgiui. Profiliuotas atlošas leidžia užimti patogią padėtį ir suteikia juosmens atramą, o tai ypač svarbu daug valandų trunkančių procedūrų atveju.

  Apgalvoti sprendimai

  Tvirtas, kvadratinis pagrindas užtikrina stabilumą naudojimo metu. Dėl lygaus paviršiaus šį elementą lengva išlaikyti švarų. Plati sėdynė, užpildyta atitinkamo kietumo putomis, užtikrina aukštą naudojimo komfortą ir patogumą net ir ilgų procedūrų metu. Porankiai yra tinkamame aukštyje, todėl leidžia teisingai išsidėstyti kliento pečius. Fiksuoto aukščio galvos atrama užtikrina patogią galvos poziciją, padeda atsipalaiduoti procedūros metu ir ilgiau išlaikyti padėtį. Tai palengvina tikslų paslaugų atlikimą.

  Elegancija ir didelis naudojimo komfortas

  Krėslas užpildytas putplasčiu, kuris yra patvarus ir nesideformuoja, užtikrina patogų naudojimą ilgą laiką. Apmušalai pagaminti iš malonios liesti specifinės struktūros dirbtinės odos. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra atspari drėgmei, patvari ir lengvai valoma. Juodos atspalvių danga ir seno aukso spalvomis lakuoti dekoratyviniai metaliniai paviršiai suteikia nesenstančios elegancijos išraišką. Dėl išskirtinės klasikinės apdailos jis puikiai atrodo beveik bet kurioje erdvėje.


  Krėslo sėdynės plotis: 55cm; ilgis 45cm. Krėslo aukščio reguoliavimas: nuo 48cm iki 64cm. Detalesni matmenys pateikti nuotraukoje.

  Į komplektaciją įeina: sėdynė, pavara su pagrindu.

  Duomenys:

  • Hidraulinis mechanizmas
  • Pagrindas: kvadratas
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Spalvos: juodi atspalviai, seno aukso atspalviai 
  • Svoris: 33kg 

  Dėmesio baldus sveriančius daugiau nei 30kg, imamas papildomas užnešimo/transportavimo mokestis.