Valiuta:

Prekių katalogas

 • Kosmetologinis hidraulinis krėslas Azzurro 563, baltos sp.

  Kodas: 148413
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Hidraulinis, su lopšio funkcija, kojų atramos reguliavimu, atlošo reguliavimas, su atlošu, 1 variklu.

  Prekės ženklas Azzurro siūlo aukštos kokybės kosmetines kėdes ir kušetes, taip pat daugiafunkcinius įrenginius, tokius kaip kosmetologiniai kombainainai. Profesionali įranga, be kita ko, naudojama grožio salonuose, podologijos kabinetuose, masažo studijose ir kineziterapijoje.

  Minimalizmas ir funkcionalumas
  Grožio kėdė Azzurro 563 – tai praktiška įranga, kuri pagerina darbo efektyvumą specializuotuose salonuose, įskaitant grožio, masažo ir tatuiruočių salonus. Įranga puikiai tiks asmenims, ieškantiems paprastų ir funkcionalių kosmetinių baldų.

  Praktiški sprendimai patogiam darbui
  Galvos atramos anga, paslėpta po tinkamai profiliuota pagalve, todėl kėdė puikiai tinka tiek veido, tiek kūno procedūroms. Stabilūs porankiai suteikia vartotojui tinkamą atramą. Šie elementai, padalinti per pusę, yra judantys, todėl puikiai priglunda keičiant atlošo padėtį, taip pat lengvai nuimami, todėl lengviau užima vietą sėdynėje.

  Rankinis pasvirimo kampų reguliavimas
  Kojos atramos ir atlošo kampai reguliuojami specialiu mechanizmu. Naudojant rankines svirtis galite laisvai reguliuoti kėdės padėtį. Tai leidžia optimaliai nustatyti individualius poreikius, tinkamai ir patogiai atlikti procedūras. Kėdė gali būti atlošta į "sofos padėtį", maksimalus ilgis viršija 2 m, o tai žymiai padidina jos funkcionalumą, o kartu su galvos atramos anga suteikia laisvę atlikti veido ir kūno procedūras.

  Ergonomika ir naudojimo patogumas
  Kėdės pagrindas yra pastovaus aukščio, todėl sėdynė yra pastoviame lygyje, kas turėtų užtikrinti komfortą naudojimo metu. Tvirtas metalinis juodų atspalvių rėmas užtikrina reikiamą stabilumą naudojimo metu. Galvos atrama pailgėja maždaug 15 cm ir puikiai palaiko galvą, nepriklausomai nuo kliento ūgio. Tai leidžia laisvai atlikti įvairias procedūras, įskaitant kosmetologiją, fizioterapiją ir tatuiruotes.

  Paprastas dizainas
  Krėslas užpildytas porolonu ir aptrauktas baltų atspalvių dirbtine oda. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra patogi naudoti, atspari drėgmei ir lengvai valoma. Tinkamai profiliuoti apvadai suteikia sėdynei ergonomišką formą. Paprastas dizainas ir klasikinės spalvos leidžia lengvai šį baldą priderinti prie bet kokio interjero.


  Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje.
  Pakuotę sudaro: sėdynė su atlošu ir kojų atrama, porankių komplektas, pagalvėlė angai, pagrindo elementai.

  Duomenys:

  • Pagrindinė spalva: balti atspalviai
  • Apmušalų spalva: balti atspalviai
  • Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  • Sėdynės aukštis: 73 cm
  • Ilgis visiškai išskleistas: 204 cm
  • Svoris: 52kg
  • Garantija: 12 mėn