Prekių katalogas

Elektrinis kosmetologinis krėslas Azzurro 803D 3 varikliai, pilkos sp.

 • Elektrinis kosmetologinis krėslas Azzurro 803D 3 varikliai, pilkos sp.

  Kodas: 148392
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Prekės ženklas Azzurro siūlo aukštos kokybės kosmetines kėdes ir kušetes, taip pat daugiafunkcinius įrenginius, kosmetologijos aparatus. Profesionali įranga, be kita ko, naudojama grožio salonuose, podologijos kabinetuose, masažo studijose ir kineziterapijoje.

  Elektrinėje grožio kėdėje Azzurro 803D yra 3 varikliai, valdomi laidiniu nuotolinio valdymo pulteliu arba pėdų valdikliu (pedalais). Pasižymi stabilumu, nemaža individualizavimo galimybe ir universalumu, todėl puikiai tiks daugeliui specializuotų salonų.

  Nuotolinio valdymo pulteliu kėdę galima reguliuoti trimis padėtimis – turi elektrinį aukščio, atlošo ir kojų atramos reguliavimą. Sėdynę galima reguliuoti nuo 64 iki 90 cm aukščio, o visiškai išskleista kėdė siekia virš 2 metrų ilgį. Be to, kėdė turi reguliuojamą galvos ir kojų atramą (maksimalus abiejų elementų pailgėjimas +/- 17 cm). Šie išmatavimai leidžia įranga lengvai naudotis įvairaus ūgio žmonėms ir įgalina ją pritaikyti tiek kliento, tiek procedūrą atliekančio asmens poreikiams. Dešinėje sėdynės pusėje esanti rankena leidžia pakabinti nuotolinio valdymo pultą taip, kad jis visada būtų po ranka.

  Kojinis pedalas yra praktiškas sprendimas, suteikiantis vartotojui komfortą, užtikrindamas tikslumą reguliuojant kėdės padėtį. Tai padeda užtikrinti patogumą teikiant paslaugas ir palaikyti švarą aplink darbo vietą. Tai ne tik patogus, bet ir higieniškas sprendimas, keliantis standartus kosmetikos pramonėje.

  Galvos atramos anga - puikiai tinka paslaugoms, kurių metu atliekamos nugaros procedūros - masažai. Kartu su kėde į komplektą įeina užvalkalas galvos atramos skylutei ir patogi pagalvė, kurios dėka lengviau atlikti įvairiausias veido ir kūno procedūras. Porankiai yra nuimami, gali būti nustatomi vertikalioje padėtyje arba pakeliami 180º kampu.

  Tinkamas profiliavimas suteikia kėdei ergonomišką formą ir leidžia patogiai sedėti ir gulėti ilgą laiką. Įranga gali būti išlankstoma į sofos padėtį, o dėl galvos atramos atramos - puikiai tinka ir nugaros procedūroms ar masažams.

  Tvirta konstrukcija užtikrina baldų stabilumą ir ilgaamžiškumą. Krėslas užpildytas porolonu ir aptrauktas malonia liesti, baltų atspalvių dirbtine oda. Dėl tokios medžiagos naudojimo įranga yra atspari drėgmei ir lengvai valoma.

  Matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektaciją įeina: krėslas, nuotolinio valdymo pultas, maitinimo šaltinis, dvi galvos atramos, kojinis valdiklis.

  Duomenys:

  Tipas: elektrinis
  Spalva: pilki ir balti atspalviai
  Apmušalų medžiaga: sintetinė oda
  Sėdynės užpildas: putplastis
  Valdymas: laidinis nuotolinio valdymo pultas, valdomas koja
  Galia: 50W
  Įtampa: 220-240V
  Svoris: ~103.00kg


  UŽSAKANT BALDUS imamas papildomas "baldų užnešimo" mokestis, tik tais atvėjais, jei klientas pats nurodo, kad baldą pristatyti reikia į tam tikrą patalpą, aukštą ir pan.

   

    

 •