Prekių katalogas

Kirpyklos vežimėlis GABBIANO, su integruotu UV 68UV sterilizatoriumi, juodos sp.

 • Kirpyklos vežimėlis GABBIANO, su integruotu UV 68UV sterilizatoriumi, juodos sp.

  Kodas: 147025
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimo patogumu. 

  Praktiškas būdas organizuoti savo darbo vietą

  Profesionalus kirpėjo vežimėlis su integruotu Gabbiano 68UV su UV-C sterilizatoriumi – itin naudingas salono įrangos elementas, kuris pagerins darbą ir užtikrins tinkamą tvarką bei daiktų sandėliavimą.

  Patogi prieiga prie visų jums reikalingų įrankių

  Talpiame vežimėlyje sumontuotas kiuvečių komplektas, kuris padės užtikrinti tvarką darbo vietoje. Rinkinį sudaro šeši stalčiai: du be skyrių, du su skyreliais ir du siauri ir gilesni. Jų išdėstymas organizatoriuje gali būti laisvai keičiamas, priderinant jį pagal savo poreikius. Be to, dvi giliausios kiuvetės gali būti dedamos skirtinguose aukščiuose vežimėlio šonuose, todėl į jas įdedami daiktai visada bus reikiamame lygyje. Įmontuota nugarėlė apsaugo stalčius nuo netyčinio krytimo.

   

  Kasdien sausa dezinfekcija po ranka

  Vežimėlyje įmontuotas UV-C sterilizatorius yra puikus sprendimas, kuris užtikrins atliekamų procedūrų saugumą. Sterilizatorius lengvai ir greitai nuvalys įrankių paviršius nuo daugumos ligų sukėlėjų. Prietaiso vidus pagamintas iš chirurginio plieno ir yra veidrodinis, kuris atspindi UV spindulius ir užtikrina kruopštesnę dezinfekciją. Veiksminga kvarcinė lempa, kurios bangos ilgis 254 nm, efektyviai naikina įvairių formų mikroorganizmus. Siūloma proceso trukmė yra 10 minučių, tačiau šią reikšmę galite laisvai reguliuoti nuo 5 iki 30 minučių, kurias skaičiuoja skaitmeninis ekranas.

   

  Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje.
  Į komplektaciją įeina: pagalbinis rėmas su sterilizatoriumi, dvi kiuvetės be skyrių, dvi kiuvetės su skyreliais, dvi siauros ir gilios kiuvetės, džiovintuvo laikiklis, ratukų komplektas.

  Duomenys:
  Rekomenduojamas dezinfekcijos laikas: 10 minučių
  UV lempos tarnavimo laikas: 5000 valandų
  Galia: 6W
  Įtampa: 100-240V 

  Vežimėlio aukštis: 84,5cm

  Vežimėlio plotis: 40cm

  Vežimėlio ilgis: 34cm

  Svoris: 8kg