Valiuta:

Prekių katalogas

Kirpyklos vežimėlis GABBIANO 68B, juodos sp.

 • Kirpyklos vežimėlis GABBIANO 68B, juodos sp.

  Kodas: 147023
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Gabbiano – prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimo patogumu.

  Praktiškas būdas organizuoti savo darbo vietą

  Profesionalus kirpyklos vežimėlis Gabbiano 68A – itin naudingas salono įrangos elementas, kuris pagerins darbą ir užtikrins tinkamą tvarką bei organizavimą.

  Patogi prieiga prie visų jums reikalingų įrankių

  Talpiame vežimėlyje sumontuotas kiuvečių komplektas, kuris padės užtikrinti tvarką darbo vietoje, atskirti reikalingas priemones kasdieniame darbe. Rinkinį sudaro šeši stalčiai: du be skyrių, du su skyreliais ir du siauri ir gilesni. Jų išdėstymas vežimėlyje gali būti laisvai keičiami, priderinant jį pagal savo poreikius, o didelis įvairių tipų stalčių pasirinkimas leidžia atskirti įrankius ir daiktus pagal poreikius. Be to, dvi giliausios kiuvetės gali būti dedamos skirtinguose aukščiuose vežimėlio šonuose.

  Šiame modelyje stalčiai slysta į abi puses, o tai yra reikšmingas patobulinimas ir palengvina prieigą prie reikiamų įrankių.

   

  Tinkami sprendimai naudojimo patogumui

  Metalinis džiovintuvo laikiklis pritaikytas daugumai rinkoje esančių plaukų džiovintuvų modelių.

  Dėmesys detalėms

  Vežimėlio viršuje yra negili įduba, kuri puikiai tinka darbo metu padėti įrankius. Taip pat tai bus puiki vieta padėti būtiniausius priedus visą paslaugos trukmę – kaip ir plaukų dažymo atveju – dubenėlius, dažus ar teptukus. Vežimėlio paviršius – kaip ir visų rinkinio kiuvečių – padengtas matiniu, šiurkščiu, neslystančiu sluoksniu, kurio dėka suminkština ir išlaiko įdėtus instrumentus tam tikroje vietoje.

  Minimalistinis dizainas ir funkcionalumas

  Dėl paprasto vežimėlio stiliaus, jis tinka bet kokiam interjerui. Vežimėlis pagamintas iš lengvai valomos, patvarios medžiagos. Guminiai ratukai užtikrina mobilumą, leidžiantį laisvai ir sklandžiai perkelti vežimėlį į norimą vietą.

  Tikslūs matmenys pateikti nuotraukoje.

  Į komplektaciją įeina: pagalbinis rėmas, dvi kraiko dėžės be skyrių, dvi kraiko dėžės su skyreliais, dvi siauros ir gilios kraiko dėžės, džiovintuvo laikiklis, ratukų komplektas.

  Aukštis: 84,5cm

  Ilgis: 34cm

  Plotis: 40cm

  Svoris: 8kg