Prekių katalogas

GABBIANO Barber salono vėžimėlis C12

 • GABBIANO Barber salono vėžimėlis C12

  Kodas: 146834
 • Gabbiano yra prabangus itališkas kirpyklų įrangos ir baldų prekės ženklas, išsiskiriantis patikimumu, kokybe ir estetika bei dideliu naudojimo patogumu. 

  Stilingas kirpėjo pagalbininkas - vežimėlis Gabbiano C12 – puikus salono baldas, kuris ypač gerai atrodys retro (VIntage) stiliaus interjeruose. Vežimėlis užtikrina tvarkingą darbo vietos organizavimą ir tinkamą priemonių sandėliavimą, kad svarbiausi daiktai ir įrankiai visada būtų po ranka.

  Talpiame vežimėlyje yra daug skyrių. Ištraukiamos lentynos su rankenomis ir aksesuarų vietomis, stalčiais, skyreliais ir specialiomis kišenėmis kirpyklų gaminiams ir įrankiams laikyti palengvina tvarką darbo vietoje. Lengvas ratukų surinkimas ir išmontavimas pagerina baldo mobilumą, todėl vėžimėlis gali būti laisvai perstatomas. Ištraukiama rankena, esanti vežimėlio gale, suteikia galimybę lengvai transportuoti baldą

  Stalčiuose yra užraktai, kurie padeda apsaugoti priemones, ypač transportavimo metu. Komplekte taip pat yra raktas ir kodinė pakabinama spyna.

  Gabbiano C12 stilius yra puikus sprendimas kirpykloms ir Barber salonams, kurie vertina originalų dizainą. Spintelių fasadai dekoruoti stilizuotais amerikietiškais raštais, kurie tikrai pabrėš interjero atmosferą. Rudų atspalvių odą imituojanti medžiaga ir metaliniai elementai suteikia baldui elegancijos, "vyriško charakterio" ir prabangos. Šis vežimėlis bus puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems tiek įdomų dizainą, tiek funkcionalumą.

   

  • Aukštis: 78cm
  • Plotis: 35cm
  • Gylis: 28cm
  • Svoris: 20kg

  Tikslūs visų vežimėlio dalių matmenys pateikti nuotraukoje.
  Komplekte yra ratukų komplektas, pakabinama spyna, rakteliai. 

   

 •