Prekių katalogas

Ergonomiška salono kėdė Azzuro SPECIAL 152, baltos sp.

 • Ergonomiška salono kėdė Azzuro SPECIAL 152, baltos sp.

  Kodas: 147989
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Prekės ženklas Azzurro siūlo aukštos kokybės kosmetinių paslaugų kėdes ir kušetes, taip pat daugiafunkcinius įrenginius, tokius kaip kosmetologijos kombainai. Profesionali įranga, be kita ko, naudojama grožio salonuose, podologijos kabinetuose, masažo studijose ir kineziterapijoje.

  Azzurro Special 152 kosmetologijos/salono kėdė su unikalia forma ir ergonomišku atlošu puikiai tinka daugeliui profesionalių salonų. Naujoviškas atlošo dizainas leidžia patogiai atlikti paslaugas bet kurioje padėtyje. Stilinga kėdė užtikrina komfortą tiek klientams, tiek atliekantiems procedūras.

  Kėdė turi galimybė reguliuoti aukštį 55-57 cm diapozone. Šone "išpjautos" išsikišančios angos leidžia patogiai palaikyti rankas sėdint, atliekant tokias paslaugas kaip masažas ar makiažas. Pilnas sukimosi mechanizmas leidžia dirbti efektyviau ir patogiau. Kėdė taip pat turi rakinamą "lopšio funkciją", kuri leidžia ergonomiškai išdėstyti kūną dirbant. 

  Dėka penkių, tinkamai suprojektuoto pagrindo sriegių, kėdė yra stabili intensyviai dirbant. Kėdė turi ratukus, kurie palengvina judėjimą.

  Kėdė yra stabili ir patvari.

  Apmušalai pagaminti iš baltų atspalvių dirbtinės odos, kuri yra atspari drėgmei ir yra lengvai valoma.

  Aukščio reguliavimas: dujinis keltuvas, 55-57 cm 
  Spalva: balti atspalviai 

  Kėdės svoris: 19kg 

 •