Prekių katalogas

CARELIKA SHAKER SMOUSSY valanti-gaivinanti veido kaukė su braškėmis, 15g

 • CARELIKA SHAKER SMOUSSY valanti-gaivinanti veido kaukė su braškėmis, 15g

  Kodas: CPSMS015J
 • PUTOS SU BRAŠKĖMIS!

  Dėl braškėse esančių veikliųjų medžiagų kaukė atgaivina ir valo odą.

  Braškėse gausu vitaminų C ir A, todėl jos gerai atgaivina ir apsaugo odos ląsteles nuo oksidacijos. Braškių minkštimas taip pat turi antibakterinių savybių. Kaukė sudrėkina odą ir padaro ją aksominę valanti ir gaivinanti. 

  BRAŠKĖS - Valo ir išdžiovina odą, švelniai nušveičia negyvas odos ląsteles, mažina odos uždegimą, išlygina jos atspalvį, mažina pigmentaciją. Skatina odą atsinaujinti ir gamintis kolageną, pašalina senėjimo požymius, minkština, drėkina, tonizuoja, vitaminizuoja, maitina, atjaunina ir stiprina odą.

  Kas yra smoussy shaker kaukė?

  SHAKER MASK® yra nuostabių momentinių pudros kaukių asortimentas. Per kelias sekundes purtyklės pagalba milteliai ir vanduo susilieja į kokteilį. Ši kaukė stebina greitu ir lengvu paruošimu. Susilietus su vandeniu, milteliai akimirksniu virsta lygia pasta, kuri lengvai pasiskirsto ant odos. Į miltelius purtyklėje įpilkite vandens, suplakite ir…KAUKĖ PARUOŠTA! 

   

  Naudojimas: 60 ml vandens (20 °C) sumaišyti su 15 gr miltelių ir suplakti purtyklėje 5-10 sekundžių, teptuku tepti ant veido. Veikimo laikas 20 minučių.
  Galite masažuoti kaukę sudrėkindami rankas vandenyje. Kaukės likučius pašalinkite drėgna kempine. 

  Kosmetika pagaminta Prancūzijoje.

  ATSISIŲSKITE CARELIKA kosmetikos katalogą!   

   

  Ingredients

  Sorbitol, sodium carboxymethyl starch, maltodextrin, Fragaria ananassa (strawberry) fruit juice, sodium cocoyl glutamate, citric acid 

 •