Prekių katalogas

Carelika Termo Modeliuojanti Gipso veido kaukė, 880g

 • Carelika Termo Modeliuojanti Gipso veido kaukė, 880g

  Kodas: CPTMG880
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • CARELIKA Termo-modeliuojanti, gipsinė veido kaukė yra patobulintos formulės, sugrįžęs į kosmetologijos rinką produktas, sukurtas veidui, kaklui ir dekoltė. Kaukė sukurta iš  išgryninto kosmetinio gipso miltelių. Ši kaukė išsiskiria kaip galingas Anti-Age sprendimas, skirtas atoniniams ir brandžios odos tipams. Unikali terminio moduliavimo funkcija, kuri cikliškai keičiasi nuo 20°C iki 42°C, padidina procedūrų efektyvumą ir suteikia įvairiapusį požiūrį į odos regeneraciją.

  Poveikio išskirtinumas – laipsniškas gipso temperatūros kilimas iki 40-45 laipsnių Celsijaus ir laipsniškas atšalimas iki 20-25 laipsnių Celsijaus.

  Maksimali temperatūra pasiekiama per 10-15 minučių po kaukės paskirstymo ant odos, o aušimo procesas vyksta -  taip pat laipsniškai. Šis bangas primenantis terminis efektas skatina drenažą ir gerina audinių mikrocirkuliaciją. Kaukė pagerina deguonies patekimą į odos ląsteles.Naudojamo serumo ir kremo veikliosios medžiagos puikiai patenka į odos ląsteles, aktyviai įsigeria į efektyviausius, bet kuriam salonui ir klientui lengvai prieinamus metodus. 

  Naudojimas - protokolas:

  • DIAGNOSTIKA. Paaiškinti procedūrą, atlikti konsultaciją, atlikti preliminarią odos diagnostiką, užtikrinti kliento komfortą procedūros metu.
  • VALYMAS. Švelniais sukamaisiais judesiais užtepkite „Silky Cleansing Milk“, kad pašalintumėte makiažą ir nešvarumus nuo veido, akių, lūpų ir kaklo. Nuplaukite, tada tonizuokite odą tonizuojančiu losjonu.
  • ŠVEITIMAS. Atlikite odos šveitimo procedūrą naudodami energizuojantį veido šveitiklį, tada švelniai nuplaukite vandeniu. Užbaikite veido procedūrą tonizuodami odą tonizuojančiu losjonu.
  • SPECIALI PRIEŽIŪRA.  Paskirstykite odos serumą, tinkantį konkrečiam kliento odos tipui. Užtepkite kreminę kaukę, tinkančią konkrečiam kliento odos tipui.
  • MODELIAVIMO GIPSINĖ KAUKĖ.  Užtepkite kaukę storu sluoksniu ant veido, kaklo ir dekoltė. Šis žingsnis yra būtinas, nes šiluminė kaukė veikia kaip „aktyvus difuzorius“. Todėl iš anksto užteptos kreminės kaukės tipas lemia procedūros savybę (pvz anti-age, drėkinanti, raminanti ir t.t. procedūra) Apsaugokite akis ir lūpas vatos diskeliais. Uždėkite marlės įvyniojimą ant viso veido ir kaklo. Į dubenį supilkite 110 ml 20 °C vandens, tada suberkite 220 g miltelių ir intensyviai maišykite, kol susidarys vienalytė pasta. Greitai užtepkite modeliuojančią gipso kaukę ant veido, kaklo ir dekoltė srities storu sluoksniu (5 mm), mentele, pradedant nuo kaklo ir vengiant akių srities.
  • ATLIEKANT SPA PROCEDŪRAS. Papildomai galima atlikti kūno šveitimą ir kūno masažą, kol klientui uždėta Gipso kaukė.
  • Atsargiai nuimkite kaukę ir kremo bei kaukės likučius. Nuplaukite. Tonizuokite odą tonizuojančiu losjonu.
  • GALUTINĖ PRIEŽIŪRA. Užbaikite procedūrą naudodami serumą, paakių kremą ir veido kremą, tinkamą kliento odos tipui. 

  Sudėtis (INCI): Calcium Sulfate, Talc, Magnesium Sulfate, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Citric Acid

  Gamintojas/atsakingas asmuo: LIKA-J, Latvija.

  Galiojimas: Žr. datą ant pak.

  Pardavėjas: MB Beaurtyfor LT, Bitininkų g. 4F, Vilnius, Lietuva. Groziui.lt   

 •