Prekių katalogas

WAD EXALE plaukų tiesintuvas - formuotuvas su ventiliavimo sistema, 140-220°C

 • WAD EXALE plaukų tiesintuvas - formuotuvas su ventiliavimo sistema, 140-220°C

  Kodas: RZSW001
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Techninės specifikacijos

  · Įtampa 100-240 V
  · Dažnis 50/60 Hz
  · Galia 36 W
  · PTC šildytuvas
  · Juodos keraminės plokštės

  · slankiojančios plokštelės
  · LED lemputė su 5 temperatūros nustatymais nuo 140 iki 220 °C
  · 2,5 metro pasukamas laidas, EU kištukas
  · Išmatavimai 90,7 x 23,9 mm

  · Automatinis išsijungimas po 60 minučių nenaudojimo
  · Svoris 361g
  · 180°C pasiekia per 50 sek.

  TURI UNIKALIĄ VENTILIAVIMO SISTEMĄ - skylutes (prietaiso plokščių korpuse) pro kurias išeina šaltas oras. 

  APVALUS plokščių korpusas - suteikia galimybę lengvai ir greitai formuoti garbanas, o ventiliavimo sistema leidžia jas atvėsinti, mažina karščio daromą žalą plaukams.

  WAD Exale profesionalus plaukų tiesintuvas - tai aukščiausios kokybės įrankis, sukurtas norint suteikti Jūsų plaukams neįtikėtiną tiesumą, blizgesį ir stilių. Tiesintuvas sukurtas iš aukštos kokybės medžiagų, naudojant naujausias technologijas ir pasižymi stilingu ir moderniu dizainu.

  Šis tiesintuvas turi keramikines tiesinimo plokšteles, kurios leidžia švelniai ir efektyviai tiesinti plaukus be jokio pažeidimo. Be to, reguliuojama temperatūros funkcija leidžia jums pritaikyti tiesintuvo veikimą prie skirtingų plaukų tipų. Tiesintuvas turi ergonomišką dizainą, kuris suteikia maksimalų komfortą ir patogumą naudojant tiesintuvą.

  WAD Exale plaukų tiesintuvas taip pat turi saugią ir patvarią elektrinę sistemą, kuri užtikrina patikimą ir ilgalaikį tiesintuvo veikimą. Šis tiesintuvas gali būti naudojamas ne tik profesionaliems stilistams, bet ir namų naudojimui, kadangi jis yra lengvas, patvarus ir lengvai transportuojamas.

  Jei norite sukurti stilingus ir elegantiškus plaukų stilius, WAD Exale plaukų tiesintuvas yra puikus pasirinkimas. Tai yra ne tik praktiškas įrankis, bet ir stilinga aksesuaras, kuris suteiks jums pasitikėjimo ir stiliaus kiekvieną dieną. 

  WAD prietaisų PDF katalogas

  ATSISIŲSTI PDF INSTRUKCIJĄ ANGLŲ KALBA 

 •