Prekių katalogas

Utsukusy FIRMING stangrinantis kūno koncentratas-serumas, 10 x 15ml

 • Utsukusy FIRMING stangrinantis kūno koncentratas-serumas, 10 x 15ml

  Kodas: MKZ2UTS
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Utsukusy MOKZAI tai odos tangrinimo produktai, kurie padeda sumažinti apimtis, mažinti odos suglebima ir netobulumus  ir atgauti tinkamą odos elastingumą. MOKZAI produktų linija galima naudoti kaip pilną ANTI-CELLULITE procedūrą. Produktai turi lipolitinį, anti-celiulitinį, stangrinantį poveikį. Kartu su MOKZAI produktais REKOMENDUOJAMA naudoti Utuskusy WOOD THERAPY (natūralaus medžio terapija) masažo įrankius ir techniką, kurie padeda greitai pasiekti ypač efektyvius ir ilgalaikius rezultatus - mažina adipocitų kiekį ir dydį riebaliniame sluoksnyje, todėl oda tampa lygesnė, stangresnė, apimtys mažesnės. 

  Utsukusy MOKZAI (kartu su WOOD THERAPY) galima atlikti pilvo, sėdmenų, rankų, kojų, nugaros srityje, kur yra matomas odos suglebimas, celiulitas.

  MOKZAI ir WOOD THERAPY procedūros dažniausiai rekomenduojamos nuo ~30 iki +50m. asmenims.

  Procedūrų kurso pradžioje ~92% asmenų pastebi kūno odos tonuso pagerėjimą, įpusėjus atliekamoms procedūroms  net ~84% asmenų jaučia ir vizualiai mato odos stangrumo atgavimą, o viso kurso pabaigoje net ~80%, kursą atlikusių asmenų, mato aiškiai išreišktą celiulito sumažėjimo rezultatą. *(Utsukusy MOKZAI IR WOOD THERAPY testų rezultatai gauti atlikus procedūrų kursa 30 - 50 metų asmenims)

  FIRMING kūno serumas

  Pagrindinės vekliosios medžiagos:

  3% ZIRHAFIRM - sustiprina vidinę odos struktūrą sinergiškai veikiančiomis veikliosiomis medžiagomis, gerina dermo-epiderminę sanglaudą kovojant su odos suglebimu.

  FIRMING SERUMAS stkuria ir palaiko odos stangrumą. 

  Veikia giliai, kad sumažintų odos suglebimą, ULTRA FIRMING - ypač efektyvus stangrinamasis efektas. Serumas veiksmingas net tokiose srityse, kaip vidinės šlaunų ir rankų raukšlės/odos suglebimas, o taip pat odos srityse virš kelių. 

  INDIKACIJOS:

  • Odos suglebimas.
  • Kūno odos atnaujinimas.

  VEIKIMO REZULTATAI:

   

  Naudojimas: 

  1.Nuvalykite apdorojiamąją vietą MOKZAI kūno šveičiamuoju geliu (šveitikliu)
  2.Užtepkite MOKZAI FIRMING serumą intensyviai masažuodami, kol visiškai įsigers. Nenuplauti.

   

  Serumas pateikiamas sterilioje ampulėje. 

  Sudėtis: AQUA (WATER), PROPANEDIOL, HYDROLYZED COLLAGEN, ALCOHOL DENAT., ZIZYPHUS JUJUBA SEED EXTRACT, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CELLULOSE, ISOPROPYL ALCOHOL, PHYTOECDYSTEROIDS, SODIUM ACETATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN,1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20. 

  Galiojimas: ŽR. ant produktų dėžutės

  Gamintojas: Ispanija

  Atsakingas asmuo: TATIANA GIMENEZ s.r.l Ispanija, Barselona. Utsukusy.

  Pardavėjas: MB Beautyfor LT, Bitininkų g. 4F,Vilnius, Lietuva, Groziui.lt

   

   

   

   

   


 •