Valiuta:

Prekių katalogas

Utsukusy BIOLOGIC 10.0 LIPASE koncentratas kūno linijų formavimui

 • Utsukusy BIOLOGIC 10.0 LIPASE koncentratas kūno linijų formavimui

  Kodas: 166UTS
 • Koncentratas kūno linijų formavimui.

  Veikliosios medžiagos:

  • 1,5 % POLYSIPHONIA BRODIEI  EKSTRAKTAS (paprastai rašoma „brodiaei“, kaip pavadinta Jameso Brodie vardu, yra raudonųjų dumblių rūšis Rhodophyta)

  Gyventant įtemptą gyvenimą, dažnai patiriant stresą, organizmas gamina neįprastai daug hormonų, tokių kaip kortizolis, ir baltymų, tokių kaip LDAP, kurie mažina
  lipolitinį procesą.
  HSL, esminio, nepakeičiamo riebalų deginimo fermento, veikimas taip pat sumažinamas. Polysiphonia brodiei, raudonieji dumbliai (Rhodophyceae šeima), prisideda prie LDAP molekulių slopinimo ir dėl to skatina riebalų suvartojimą streso sąlygomis. 


  Galutinis efektas – silueto formavimas. 

  Siekiant tausoti aplinką, Polysiphonia brodiei auginama iš sporų, todėl atkuria savo natūralią buveinę, unikalioje vietoje. Kiekvienas Jūros dumblis surenkamas rankomis ir ekstrahuojamas fermentais, kad būtų gauti vertingiausi jo komponentai. 

  Įrodytas veiksmingumas - kūno linijų sumažinimas: - klubai (nuo -8% iki -56%) - pilvas (nuo -5,6% iki -36%) - rankos (nuo -0,3 cm iki -1,47 cm), o rezultatai matomi po 2 savaičių. 

  • ARKLIO KASTONŲ EKSTRAKTAS (Aesculus hippocastanum)

  Idealus produktas tonizavimui. Ši savybė siejama su dideliu flavonoidų kiekiu: Eskulinas, Vitaminas P ir Saponinas (aescinas), komponentai, galintys užkirsti kelią edemos susidarymui ir padidinti giliujų sluoksnių atsparumą. Sumažėja kapiliarų pralaidumas. Šio augalo gebėjimą užkirsti kelią edemos susidarymui daugiausia lemia Aescinas, bet šiame procese dalyvauja ir kiti komponentai, tokie kaip Askorbo rūgštis arba vitaminas C ir Flavonoidai, Kvercitrinas ir Rutinas, pastarasis ypač skiriamas esant kapiliarų trapumui.

  INDIKACIJOS:
  modeliuojančios, stangrinančios, mažinančios apimtys ir anticeliulitinės kūno procedūros.

  10 x 10 ml

  NAUDOJIMAS: Skirtomas įmasažuojant su papildoma efektyvia priemone - masažo taurele. 

  Naudojama šiose srityse: kūnas.

  INGREDIENTS: AQUA (WATER), PROPANEDIOL, ALCOHOL DENAT., HYDROLYZED RHODOPHYCEAE EXTRACT, GLYCERIN, AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CELLULOSE, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM ACETATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20. 

  Gamintojas: Ispanija, Atsakingas asmuo: TATIANA GIMENEZ SL, Ispanija, Platintojas: MB Beautyfor LT, Lietuva, Galiojimas: Žr. pagaminimo datą ant pakuotės.