Valiuta:

Prekių katalogas

Utsukusy Biologic 10.0 L-Carnitina koncentratas lokalizuotų riebalų ir celiulito mažinimui

 • Utsukusy Biologic 10.0 L-Carnitina koncentratas lokalizuotų riebalų ir celiulito mažinimui

  Kodas: 027UTS
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later

  10 x 10 ml

 • Serumas - koncentratas  L-Carnitina  10.0 – STERILUS.

  Suaktyvina lipolizę (riebalų rūgščių mobilizaciją), mažina lokalizuotus riebalus ir celiulitą.

  Kai susikaupę riebalai yra suskaidomi, jie mobilizuoja riebalų rūgštis į kraują, sujungdami jas ir pernešdami į ląstelės vietą, kurioje riebalai virsta energija, būtina optimaliai deginti riebalus. 

  Pateikimas: 10×10 ml. 

  SUDĖTIS: 5% L-KARNITINAS

  L-karnitinas yra Oligopeptidas, sudarytas iš dviejų nepakeičiamų aminorūgščių – Lizino ir Metionino, kuris veikia kaip natūrali ląstelių sudedamoji dalis ir atlieka pagrindinį vaidmenį naudojant lipidus raumenų lygiu.

  Tai specifinis riebalų rūgščių pernešimo agentas per Mitochondrijų membraną į Mitochondrijų vidų, kur vyksta šių rūgščių, kurios yra pagrindinis miokardo ir raumenų energijos šaltinis, beta oksidacija.

  L-karnitino trūkumas neleidžia riebalams patekti į energijos vietas, kur jie sudeginami. Šis riebalų kaupimasis iš išorės virsta vadinamąja apelsino žievele ir celiulitu.

  Kuo daugiau L-karnitino, tuo daugiau riebalų sudeginama ir dėl to numetate svorio, atgaunate daugiau energijos.

  Kam skirta:

  • Lokalūs riebalai.
  • Visų formų ir laipsnių celiulitas.
  • Distrofijos. 

  Naudojimas:

  Skirta profesionaliam naudojimui.

  Naudoti su Aparatine mezoterapija, Derma Pen (beadatinė mezoterapija,mikro-adatavimas, elektroporacija, jonoforezė, ultragarsas, kavitacija, termoterapija ir kt.). Naudoti lokalizuotose, celiulito paveiktose vietose.

   

  Sudėtis (INCI): L-CARNITINE CONCENTRATE: AQUA (WATER), PROPANEDIOL, CARNITINE, ALCOHOL DENAT., HYDROXYETHYLCELLULOSE, CELLULOSE, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM ACETATE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, ATE 20. 

  Gamintojas: Ispanija, Atsakingas asmuo: TATIANA GIMENEZ SL, Ispanija, Platintojas: MB Beautyfor LT, Lietuva, Galiojimas: Žr. pagaminimo datą ant pakuotės.