Prekių katalogas

SYIS Alginatinė kaukė su Antioksidantais, 500ml

 • SYIS Alginatinė kaukė su Antioksidantais, 500ml

  Kodas: 148395
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Syis Antioksidantinė alginato dumblių kaukė 500 ml

  SYIS yra dinamiškai besivystantis Lenkijos prekės ženklas, kurio specializacija yra profesionali kosmetika. Prekės ženklas buvo sukurtas tiems, kuriems rūpi tinkama odos priežiūra ir aukščiausios kokybės produktai. Kruopščiai atrinktos, unikalios veikliųjų medžiagų formulės užtikrina puikius rezultatus ir pateisina sąmoningiausių vartotojų lūkesčius.

  Veiksmingas šviesinimas ir išlyginimas

  Šviesinanti dumblių kaukė su vitaminu C AA2G suteikia odai sveiką ir spindinčią išvaizdą. Kaukė skirtas žmonėms, turintiems į spuogus linkusią odą, pakitusią odą nuo saulės UV/SPINDULIŲ arba turintiems nelygios pigmentacijos problemų.

  Dumblių kaukė yra miltelių pavidalo, kuriuos sumaišius su vandeniu/aktyvatoriumi susidaro vientisa, plastiška masė. Masė sklandžiai pasiskirsto ant odos, užtikrindama tinkamą priežiūrą.

  Stabilus vitaminas C švytinčiai odai
  Pagrindinė veiklioji medžiaga, visiškai stabilus vitaminas C AA2G, pasižymi šviesinimu, gebėjimu prisidėti prie tolygesnio odos tono ir bendros odos būklės gerinimo. Dėka šio ingrediento kaukė veiksmingai sumažina spalvos pasikeitimą ir išlygina odos atspalvį. Tuo pačiu metu ji aktyviai sprendžia raukšlių problemas, suteikia odai elastingumo, lygumo ir akivaizdžiai skaistina oda.


  Visapusiška odos priežiūra
  Unikali dumblių kaukės formulė su vitaminu C AA2G garantuoja visapusišką odos priežiūrą.

  Alavijų ekstraktas aprūpina odą būtinomis maistinėmis medžiagomis, padeda palaikyti tinkamą hidrataciją ir neleidžia prarasti drėgmės.

  Sudėtyje esantys ingredientai daro odą elastingesnę, švelnesnę ir spindinčią.

  Kaukė palieka malonų gaivumo pojūtį ir atkuria odos energiją. Reguliariai naudojant, oda tampa skaistesnė, švytinti ir tolygesnė.

  Talpa: 500 ml

  Veikliosios medžiagos: vitaminas C AA2G, Alavijo lapų ekstraktas. 

  Sudėtis (INCI): Žr. ant pakuotės. Gamintojas: Lenkija; Atsakingas asmuo: Active Shop, Lenkija. Pardavėjas: MB Beautyfor LT, Lietuva, Groziui.lt, Galiojimas: Žr. datą ant pakuotės. 

 •