Prekių katalogas

SNIPPEX PALETĖ HENNA DAŽŲ MAIŠYMUI S50

 • SNIPPEX PALETĖ HENNA DAŽŲ MAIŠYMUI S50

  Kodas: 144210
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Prekės ženklas SNIPPEX siūlo platų kiekviename salone reikalingų kosmetikos priemonių pasirinkimą. Profesionalūs aksesuarai, tokie kaip žnyplės, nagų odelių atstumėjai ar pincetas, dėka savo aukštos gaminių kokybės užtikrins komfortą ir procedūrų tikslumą. Dėl naudojimo paprastumo SNIPPEX kosmetikos priemonės naudojamos tiek profesionaliai, tiek namuose.

  Kosmetikos maišymo paletė – itin naudingas aksesuaras grožio salone, kuris bus naudojamas įvairioms procedūroms. Puikiai tiks chna antakiams ir blakstienoms, laminavimo procedūroms ar vizažistės darbe maišant įvairias spalvotas kosmetikos priemones, tokias kaip pagrindai, lūpų dažai ar pigmentai.

  Daugiafunkcis gaminys, palengvinantis darbą

  Paletėje yra 5 negilios apvalios ertmės, kuriose galite įdėti visas jums reikalingas spalvas. Vidurinė dalis taip pat yra įgilinta, todėl dažus maišyti dar lengviau. Naudojant šį aksesuarą pagerėja kosmetologės darbas – vienoje paletėje galima maišyti reikiamus atspalvius, taip pat laikyti valymo priemones ir kitus procedūrai reikalingus preparatus. Pirštų anga palengvina darbą stovint.

  Komplekte yra maišymo įrankis
  Taip pat pridedamas apverčiamas įrankis, skirtas lengvai maišyti produktus. Priemonė turi du skirtingų formų funkcinius antgalius, naudojamus pagal poreikius. Įrankis puikiai telpa rankoje, o dėl elegantiškų griovelių ant rankenos joje neslysta, o tai labai palengvina darbą.

  Rinkinys patogus ir labai praktiškas naudoti, lengvai valomas. Poliruotas paviršius suteikia elegantišką išvaizdą visiems komponentams.

  Paletės matmenys: 15,5x9,8 cm
  Įdubimų skersmuo: 3 cm
  Pirštų skylutės skersmuo: 2 cm
  Bendras įrankio ilgis: 15,5 cm  

 •