Valiuta:

Prekių katalogas

 • SheMax Luxury porankis manikiūrui baltos sp.

  Kodas: SHEPL-WH
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later

  SheMax Luxury prabangus porankis manikiūrui.

 • Šis prabangus "Shemax" rankų porankis yra unikalaus modernaus ir minimalistinio dizaino, todėl jis taps madingu jūsų stalviršio aksesuaru! Jūsų klientai galės ramiai pailsinti alkūnes ir dilbius ant patogios porankio pagalvėlės. 

  Patogus kliento rankos fiksavimas tobulam lako užtepimui, ortopedinei laikysenos kontrolei ir meistro reljefui.

  Vidutiniškai manikiūro procedūra trunka 1,5 valandos. Ilgą laiką sutelkto darbo vienoje pozicijoje metu neišvengiamas kliento rankos poslinkis, kaklo ir nugaros skausmai. Nuovargis ir diskomfortas taip pat turi įtakos galutiniam rezultatui – dangos tikslumui ir priežiūrai. 

  PRIVALUMAI:

  Komfortas. Porankio aukštis 14 cm.Dėl to, kad kliento delnas patogiai pritvirtintas arčiau šviestuvo, meistrui nereikia per daug lenktis. Kaklas ir nugara praktiškai nepavargsta.

  Kokybė. Visi SheMax manikiūro stovai yra surenkami rankomis. Kiekvienam stovui pagaminti reikia 2 valandų.

  Medžiaga pagaminta iš patvarios eko odos, todėl ant pagalvės nėra klostelių ar kabių, galinčių rinkti dulkes. Jį lengva apdoroti ir dezinfekuoti.

  Stabilumas. Porankio plotas 42x12 patikimai fiksuoja kliento ranką. Meistras neturi galimybės susižaloti rankos pjaustytuvu ar išsitepti geliniu laku. Dėl stabilių plačių kojų stovas nesvyruoja, neslysta ir nebraižo paviršiaus.

  Taupymas darbo vietoje. Dėl universalaus dydžio laisva erdvė po porankiu puikiai tinka bet kokiai manikiūro lempai ar gobtuvui pastatyti.

  Dizainas. Rafinuotas ir stilingas stendų dizainas puikiai pabrėš meistro asmenybę ir salono atmosferą bei pateiks ryškių nuotraukų Jūsų portfeliui socialiniuose tinkluose.

   

  Asortimentą sudaro 16 spalvų porankiai SheMax firminėse dėžutėse. Be to, kiekvienam stendui taikoma trijų lygių kokybės kontrolė.

   Ilgis: 42 cm / plotis: 12 cm / aukštis: 14 cm. Svoris: 1,62 kg.

   

  Porankio aukštis puikiai pritaikytas visiems "Shemax" dulkių SURINKĖJŲ  modeliams arba UV/LED lempoms.  

  SheMax – stilingas ir patogus aksesuaras nagų meistrams – padės užtikrinti stabiliausią ir patogiausią padėtį visos procedūros metu. 

   

  PAGAMINTA UKRAINOJE.