Prekių katalogas

SAKURA masažinė kėdė COMFORT 806, kreminės sp.

 • SAKURA masažinė kėdė COMFORT 806, kreminės sp.

  Kodas: 133154
 • „SAKURA“ yra masažinių kėdžių prekės ženklas, apjungiantis unikalų apdirbimo tikslumą ir aukščiausią technologinės pažangos lygį. SAKURA yra  reikliausiems žmonėms, kurie tikisi aukštos kokybės masažo, profesionalioje masažo kėdėje.
  Masažinė kėdė „ Comfort 806“yra produktas, kuriame yra naujausi technologiniai sprendimai. Jis turi tvirtą struktūrą, o apmušalai puikiai pagaminti iš aukštos kokybės ekologiškos odos. Masažo pradžioje fotelis nuskaitys jūsų nugarą ir tada atliks suderintą masažą naudodamas vieną iš automatinių programų. Taip pat galima rankiniu būdu valdyti masažo kėdę ir susikurti savo masažo ciklą. Valdymas yra labai lengvas su nuotolinio valdymo pultu. Visiškai atsipalaiduoti galima dėl „GRAVITY ZERO“ padėties ir šildymo kartu su malonia bet kokio pasirinkimo muzika per „Bluetooth“, taip pat iš jūsų prietaiso. Masažinė kėdė pagerins kraujotaką atliekant pneumatinį masažą su pagalvėmis kojoms ir rankoms. 

  1. Pažangus automatinio nuskaitymo masažo mechanizmas. 
  2. Ypač ilgas L formos masažo kelias, vedantis tiesiai iš galvos į sėdmenis.
  3.7 masažo režimai: minkymas, bakstelėjimas, shiatsu, minkymas, kalimas ir vibracija;
  4. 6 automatinio masažo režimai, kurie masažuoja pasirinktas kūno dalis
  5. Iš viso 22 oro pagalvės su reguliuojamu oro masažo intensyvumu;
  6. Vienintelis elektrinis minkymo masažas;
  7. GRAVITY ZERO funkcija - nulinis gravitacijos kampas gali būti reguliuojamas nuo 110 iki 170 laipsnių ir skatina kraujotaką.
  8. Priekinės skaidrių funkcijos, intelektualios „micro space“ į priekį slydimo funkcijos, laikykite tik 5 cm atstumu nuo sienos, automatiškai judėkite į priekį, kai įjungsite, taupydami vietą.
  9. „Bluetooth“ muzika
  10. Liemens šildymas
  Specifikacijos:
  Galia: 130W
  Įtampa: ~ 220 V / 240 V.
  Numatomas darbo laikas: 10, 20, 30 min

  Produkto dydis: 1150 * 760 * 1100mm
  Pakuotės dydis: 1200 * 800 * 1130 mm

  Svoris 110kg.

  *Užsakant baldus sverenčius daugiau nei 30 kg imamas papildomas baldų užnešimo mokestis (pristatymo metu, baldų užnešimas į tam tikrą vietą, aukštą ir t.t.) 

 •