Valiuta:

Prekių katalogas

Saeyang manikiūro aparatas Marathon K38 Crafien mini, juodos sp.

 • Saeyang manikiūro aparatas Marathon K38 Crafien mini, juodos sp.

  Kodas: 148476
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • Prekinis ženklas Saeyang siūlo aukštos kokybės įrankius, naudingus atliekant profesionalias manikiūro ir pedikiūro procedūras. Tarp kosmetologų ir podologijos specialistų vertinami „Saeyang“ produktai pasižymi puikiu atlikimu, tikslumu ir inovatyvių sprendimų panaudojimu.

  Kompaktiškas Saeyang Marathon K38 Crafien mini manikiūro aparatas yra praktiškas įrenginys, puikiai tinkantis "mobiliems" nagų stilistams. Prietaisas palengvina nagų ir odelių paruošimą, todėl sukuria idealų pagrindą tolesniam stiliui kurti, leidžia patogiai dirbti iki 8 valandų vienu įkrovimu.

  Plona rankena puikiai telpa rankoje ir leidžia patogiai bei tiksliai atlikti procedūras. Dėka tinkamo balanso ir reikšmingo vibracijos lygio sumažinimo, ilgas šio aparato naudojimas nevargina rankos. Prietaisas turi lengvai naudojama Twist-Lock sistema, kuri leidžia greitai ir lengvai pakeisti aprato antgalius. 

  Naudodami rankenėlę, galite reguliuoti rankenos sukimosi greitį iki 30 000 apsisukimų per minutę, o tai leidžia efektyviai prisitaikyti prietaisą prie individualių poreikių ir, atitinkamai, patogiai atlikti daugybę procedūrų. Naudingi mygtukai, esantys šonuose, leidžia lengvai perjungti valdymą į kojinę pavarą, sustabdyti įrenginį (pauzės funkcija), pakeisti sukimosi kryptį. LED indikatoriai suteikia galimybę stebėti įrangos būseną – nurodo informaciją apie sukimosi kryptį, baterijos būseną, kojos pavaros aktyvavimą ir pauzę. Įrenginyje yra įrengta apsauga nuo perkrovos su įspėjamuoju LED signalu, kuris apsaugo variklį nuo perkaitimo, taip užtikrinamas didesnis eksploatavimo saugumas ir apsaugota įranga nuo pažeidimų.

  Prietaisas yra gana tylaus veikimo, todėl galima dirbti be dirginančio triukšmo. Integruota 2850 mAh baterija leidžia patogiai veikti iki 4-8 valandų su vienu įkrovimu. Be to, įrenginyje yra automatinis energijos taupymo režimas, kuris apsaugo nuo akumuliatoriaus išsikrovimo net tada, kai proetaisas  yra įjungtas ir nenaudojamas. Kojinis valdymas leidžia dirbti nustatytu greičiu.

  Futuristinis, juodas, plastikinis korpusas užtikrina ilgaamžiškumą ir lengvą valymą. Prietaiso apačioje yra guminių elementų, dėl kurių jis yra stabilesnis naudojimo metu.

   

  pakuotę sudaro: aparato pagrindas, rankena, maitinimo blokas, kojinė pavara, silikoninės galvutės stovas, instrukcijos.

  Duomenys:

  • Korpuso spalva: juodi atspalviai
  • Sukimosi greitis: 30 000 RPM
  • Galvutė su Twist-Lock mechanizmu
  • Maitinimas: įkraunamas
  • Galia: 24W
  • Garantija: 12 mėnesių