Valiuta:

Prekių katalogas

RESTPRO® Memory 3 Beige sulankstomas masažo stalas

 • RESTPRO® Memory 3 Beige sulankstomas masažo stalas

  Kodas: MEMORY-3-BEIGE
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • klix_pay_later
 • 6 priežastys išsirinkti „Memory“, o ne paprastą stalą:

  1) “Memory Foam“ užpildas
  6 centimetrų aukščio užpildas itin patogus nes:
  - 1,5 cm „Memory Foam“ užpildas nespaudžia su juo besiliečiančių kūno vietų (pečiai, klubai), o lanksčiai prie jų priglunda, išlaiko kūną idealioje padėtyje ir suteikia nesvarumo pojūtį;
  - 4,5 cm Hard Foam – ilgalaikis. Užpildomosios putos nekinta ilgus metus, tuo tarpu standartinis stalų užpildas susmenga jau pirmaisiais naudojimo metais;

  2) “Skin-touch“ danga
  Ekologiška „Skin-touch“ danga ne tik malonesnė liečiant, negu PVX vinilas, bet ir tarnauja daug ilgiau, negu vinilas, kuriuo paprastai aptraukiami stalai. PVX vinilo stalų danga paprastai jau po metų intensyvaus naudojimo ima skilinėti ir luptis, tuo tarpu ekologiška „Skin-touch“ odos danga išsilaiko daug ilgiau.

  3) Sustiprintas karkasas
  Stalo pagrindas ir kojelės keturiose vietose sutvirtinti papildomais skersiniais, o ištisiniai lankstai prisukti per visą sujungimų ilgį – stalo stabilumu rūpintis neteks. Pasitaiko, kad pigiai kainavęs stalas iškliba ir sulinksta – ant tokio stalo atlikti masažą nėra patogu nei specialistui, nei klientui. Išlinkimų galima išvengti po stalviršiu įstačius papildomus skersinius, o stalo stabilumui užtikrinti – sujungus kojeles skersiniais, o sekcijas sujungus per visą ilgį.

  4) Neslysta
  Visų pigių stalų kojelių pagrindas – iš plastmasės, todėl lygiu paviršiumi, pavyzdžiui, plytelėmis ar laminatu, jie lengvai slysta. Tai reiškia, kad darant masažą stalas slidinėja grindimis. Su „Memory“ stalu tokių rūpesčių neturėsite – guma apvilktos kojelės tarsi prilimpa prie grindų ir garantuoja stabilumą.

  5) Malonios smulkmenos
  Alkūnramsčiai ne tik patogesni, bet ir pritvirtinti trijose, o ne dviejose vietose;
  Galvos atramos konstrukcija patikimesnė, negu standartinių stalų plastikiniai analogai;
  Galvos atramos sutvirtinimo sistema stabili, o ne tiesiog anga, kaip paprastai įrengta pigiuose staluose;
  Patogios guma neaptrauktos rankenėlės stalo aukščiui reguliuoti;
  Užapvalinti kampai padės išvengti mėlynių netyčia užkliudžius stalą;
  Stalo rankenėlė ne paprasčiausiai prisukta dviem varžtais, o pritvirtinta dekoratyvine metaline plokštele;
  Aukštai tarp stalo kojų įtaisytas skersinis leidžia specialistui dirbti sėdint, pakišus kojas po stalu;
  Krepšys stalui pagamintas iš labai tankaus audinio;

  O jei stalas neišlaikytų apkūnoko kliento, kuriam atliekama dinamiškos reikalaujanti procedūra, ir sulūžtų? Juk ne veltui „Memory“ stalo kojelės ir pagrindas keturiose vietose sujungti papildomais skersiniais, ne veltui jie prisukti per visą sujungimų ilgį, o ne priveržti keliais varžtais trijose vietose. Argi norėtumėte aiškinti klientui, jog jam teko nukristi ant grindų tik todėl, kad norėdami sutaupyti nusipirkote pigiausią stalą? Sutikite: daug maloniau dirbti turint gerą įrangą. Be to, gera įranga ilgai tarnauja. Tai ne tik padės Jums sutaupyti, bet ir padidins pelną – klientai mieliau renkasi specialistą, turintį gerą, patogią ir patikimą įrangą.

  „Memory“ serijos stalas pagamintas iš geriausios kokybės medžiagų – Latvijos įmonė tai griežtai kontroliuoja – ilgesnis nei įprasta garantijos laikas patvirtina: jis tarnaus ilgai.
  Nusipirkite šį stalą dabar ir užtikriname – gausite garantiją trejiems metams!

  Užsisakykite prekę su pristatymu arba atvykite patys – sukomplektuotų stalų pavyzdžiai išstatyti mūsų parodinėje salėje Rygoje, Maskavas g.418B.

  Techniniai duomenys:
  Sąvybės:
  Komplekte yra stalas, rankų atrama, porankiai, galvos atrama, nešiojimo krepšys;
  Ilgis 192 cm, 220 cm su galvos atrama;
  Plotis 70 cm, 95 cm su porankiais;
  Aukštis nuo 63 iki 84 cm;
  Maksimali apkrova: 350 kg;
  Eco odos danga
  Sulankstyto išmatavimai: 95x70x23 cm;
  Svoris 21 kg.