Prekių katalogas

 • Pedikiūro krėslas AZZURO 016C, juodos sp.

  Kodas: 142947
 • Pedikiūro krėslas AZZURO 016C, juodos sp.

  Azzurro grožio pramonei tiekia aukštos kokybės produktus, tokius kaip kosmetologiniai krėslai ir kėdės arba specializuoti prietaisai. Naudojami grožio salonuose, klinikose, masažo ir kineziterapijos studijose klientams suteikia nuostabių potyrių, kurių poveikis pranoksta lūkesčius. Ši moderni ir elegantiška pedikiūro kėdė tiks kiekviename grožio salone ar klinikos kabinete. Turėti tokį krėslą savo salone yra ne tik prestižas, bet ir aukščiausio lygio gydymo garantija. Labai tvirtos konstrukcijos, o pamušalas pagamintas iš ekologiškos odos. Sėdynė ir porankiai yra itin patogūs, suteikiantys komfortiškumo jausmą nuo pat pirmos sėdėjimo akimirkos.

  Funkcinė gydomoji vonia
  Vonia pagaminta iš aukštos kokybės akrilo. Dėl hidromasažo funkcijos jis suteiks papildomo palengvėjimo pavargusioms pėdoms. Vonia lengvai prijungiama prie tekančio vandens ir kanalizacijos. Jame yra čiaupas ir akumuliatorius temperatūros kontrolei.

  Atpalaiduojantis masažas
  Specialiais masažiniais voleliais aprūpinta kėdė kiekvienam klientui suteiks papildomo atsipalaidavimo ir palengvėjimo procedūros metu. Pridedamas nuotolinio valdymo pultas leidžia pasirinkti automatinę programą arba rankiniu būdu reguliuoti masažą. Valdykite kėdės padėtį judindami atlošą pirmyn ir atgal bei nuleisdami arba pakeldami sėdynės pagalvėlę. Jei šiuo metu nėra gydymo, pėdas galima laisvai padėti ant kojų atramos, mėgaujantis ramybės akimirka.

  Veiksmingos masažo technikos
  Masažas atliekamas specialių bakstelėjimo ir minkymo volelių rinkiniu, kuris juda aukštyn ir žemyn beveik visa stuburo dalimi. Įdiegtos trys masažo technikos duos teigiamų sveikatos rezultatų:

  Minkymas: masažo technika, kai spaudžiamas paviršinis ir gilusis audinys, siekiant išgydyti įsitempusius raumenis, padidinti lankstumą ir sumažinti skausmą, skaidant ir sulygiuojant raumens kolageno skaidulas. Šis metodas taip pat gali sumažinti emocijų, susijusių su stresu ir nerimu, suvokimą.

  Trankyti: tai apima pakartotinį spaudimą nugaros srityje trinktelėjimo judesiu. Seka yra ištisinė su trumpais plyšiais, atpalaiduojančiais nugaros raumenis.

  Minkymas ir beldimas: ši technika leis jums labiau atsipalaiduoti ir atpalaiduoti raumenis. Tai teigiamai paveiks visą kūną ir pagerins kraujotaką.

  Techniniai duomenys:
  Apmušalų spalva: Juoda
  Medžiaga: Eko oda
  Svoris: 85 kg
  Matmenys: 155,5 x 74 x 97 cm

 •